خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 226 از 227 نخستنخست ... 126216225226227 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 3,376 به 3,390 از 3400
    1. Top | #3376
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      سلام رفقا
      چ کردین؟؟؟
      ما که خرااب
      اشکالی نداره رقابت همینه دیگه.این بار با عزمی راسخ تر شروع کن.
      چیزی به نام شکست وجود نداره بلکه شکست همون تاخیر در موفقیته البته به شرطی که با آگاهی و شناخت و علاقه و انگیزه مسیر رو پیش ببری.

2. Top | #3377
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان برادر من کارشناسی و کارشناسی ارشد هر دو رو روزانه از دانشگاه دولتی گرفته و فارغ التحصیل شده
      آیا میتونه برای کنکور تجربی سال 96 روزانه (سایر موارد رو نمیخواد) شرکت کنه ؟

3. Top | #3378
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان. دیپلم سال ۷۹ نظام قدیم محسوب میشه ؟ ترمی واحدی بوده یا سالی واحدی؟

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

4. Top | #3379
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله.فارغ التحصیلان قبل84نظام قدیم محسوب میشن ....در مورد سوال دومتون نمیدونم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #3380
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahe3094 نمایش پست ها
      حتما دنبال علاقت برو جند سال دیگه حسرت امسالو میخوری انسان یک بار بیشتر زندگی نمیکنه مردد نباش اگه واقعا عاشقشی اما جوانب کارتو بسنج و شغلت رو از دست نده خیلی هارو میشناسم که با موقعیت شما قبول شدن این فروم هم مخصوص بجه های فارغ التحصیله الان دو نفر از دوستان من موقعیت شمارو دارن .میخواین زنگی عادی تون رو دنبال کنید یا دنبال ارزو تون برید اما شغلتون رو از دست ندید به قول دوستمون خیلی ها به خاطر بیکاری به کنکور مجدد رو میارن امیدوارم موفق باشید دو نفر از اعضای همین فروم پزشکی و دندانپزشکی قبول شدند کنکور 94 اونام فارغ التحصیل بودن .خواستن با پشتکار و علاقه انسانو به هدفهاش میرسونه انسان با امید زنده است
      منم همینطور هستم.البته من اقا هستم و دانشجوی پرستاری....
      مشکل سربازی هم دارم.حالا نمیدونم براازشد شرکت کنم یا نه براارشد نخونم از همین الان بشینم براکنکوری که قرار بعد سربازی بدهم بخونم؟!
      نظرتون چیه؟!
      لطفا چ بدین

6. Top | #3381
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها کجایین
      من هم سربازیم تموم شد هم سر کار رفتم و بعد کارو بیخیال شدم حالا میخام بخونم
      اللهم اخرجنی من الظلمات الوهم

7. Top | #3382
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم تاره دفاع کردم میخوام شروع کنم برای درس خوندن .
      ولی گرینه کارشناسی ارشد و بالاتر رو زدم میگن اشتباه کردی

8. Top | #3383
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      منم تاره دفاع کردم میخوام شروع کنم برای درس خوندن .
      ولی گرینه کارشناسی ارشد و بالاتر رو زدم میگن اشتباه کردی
      روزانه خوندی؟

9. Top | #3384
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ultraviolet90 نمایش پست ها
      روزانه خوندی؟
      نه خدا رو شکر .
      به نظرت به مشکل برمیخورم ؟
      امسال برام خیلی مهمه اگه قبول نشم باید برای زندگیم یه فکر اساسی بکنم .

10. Top | #3385
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      نه خدا رو شکر .به نظرت به مشکل برمیخورم ؟امسال برام خیلی مهمه اگه قبول نشم باید برای زندگیم یه فکر اساسی بکنم .
      ملاک عمل مثل اینکه براساس مدرک کارشناسیه اگه مدرک کارشناسی روزانه نباشه مشکلی نیسمن بعد از تصمیمات اشتباهی و چند سال چه کنم چه کنم! میخام بخونم ،امیدوار باش

11. Top | #3386
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ultraviolet90 نمایش پست ها
      ملاک عمل مثل اینکه براساس مدرک کارشناسیه اگه مدرک کارشناسی روزانه نباشه مشکلی نیسمن بعد از تصمیمات اشتباهی و چند سال چه کنم چه کنم! میخام بخونم ،امیدوار باش
      منم تصمیمات اشتباه زیاد داشتم ولی فکر کنم قبول شدن یه رشته ی خوب بتونه خیلی کمکمون کنه .
      منم میخوام شروع کنم امیدوارم اونم زیاد
      امیدوارم امسال نتیجه مورد نظرمون رو بگیریم.

12. Top | #3387
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یک سوال ؟

سلام
      یک سوال ؟
      اگر کسی دانشگاه روزانه پرستاری یا علوم آزمایشگاهی
      قبول شد بعد از فارغ تحصیلی کنکور بدهد
      پزشکی یا فیزیوتراپی قبول بشه دانشگاه روزانه باید شهریه بپردازد یا رایگان هست جواب بدید

13. Top | #3388
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام
      یک سوال ؟
      پزشکی یا فیزیوتراپی قبول بشه دانشگاه روزانه باید شهریه بپردازد یا رایگان هست جواب بدید
      طبق قانون الان میتونه پزشکی و دندون و دارو و دام روزانه بخونه
      ولی تا چند سال دیگه معلوم نیست قانون چی بشه!!

14. Top | #3389
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام
      یک سوال ؟
      طبق قانون الان میتونه پزشکی و دندون و دارو و دام روزانه بخونه
      ولی تا چند سال دیگه معلوم نیست قانون چی بشه!!

15. Top | #3390
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من یه سوال برام پیش اومده. اگه سال دیگه بخوام کنکور بدم چون نظام قدیم و فارغ التحصیل هستم اختیاری هست که نظام جدید رو بزنم یا مجبورم تست قدیم رو بزنم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 13 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن