خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 213031
    نمایش نتایج: از 451 به 457 از 457
    1. Top | #451
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من متولد دی 76 هستم 95 کنکور دادم دانشگاه پیام نور انتخاب کردم الان معافیت 5 ساله دارم میخوام دوباره کنکور بدم نمیدونستم بدون انتخاب رشته سال اول میشه پشت کنکور موند کسی هم نگفت مسئولین مدرسه مارو به اشتباه انداختن الان تو دفترچه سنجش شرایط نظام وظیفه رو میخونم رو نمیدونم کدوم بزنم همه نوشته دانش اموز ولی من که دانشجو هستم کسی میدونه کمک کنه خواهشا

اینم بند های پیوست
      بر اساس اعلام رسمي سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران، داوطلبان «مرد» براي ثبتنام و شركت در آزمون سراسري سال 1396لازم است يكي از شرايط مشروحه ذيل را دارا بوده و كد مربوط را در بند 45 فرم تقاضانامه ثبتنام اينترنتي درج نمايند.كد
      1) دارا بودن كارت پايان خدمت هوشمند.كد
      2) دارا بودن كارت معافيت دائم هوشمند (كفالت، پزشكي، ايثارگران و موارد خاص).كد
      3) مشمولان داراي برگ معافيت موقت هولوگرام دار بدون غيبت (پزشكي، كفالت و ساير...) در مدت اعتبار آن.كد
      4) متولدين سال 1354 و قبل از آن، اين قبيل مشمولان بايد پس از اعلام قبولي و در زمان ثبتنام كارت معافيت دائم هوشمند (معافيـت سـني عنايـتمقام معظم رهبري) را ارائه نمايند.كد
      5) دانشآموزان سال آخر دوره متوسطه يا پيشدانشگاهي كه به صورت حضوري و پيوسته مشغول به تحصيل بـوده و تـا تـاريخ 96/6/31 در سـنواتمجاز تحصيلي (حداكثر 20 سالگي تمام)، فارغالتحصيل ميشوند.كد
      6) فارغالتحصيلان مقطع متوسطه (داراي مدرك پيشدانشگاهي) به شرط اتمام تحصيل حداكثر تا 20 سالگي به صـورت پيوسـته و حضـوري (مـدارسروزانه، بزرگسالان و آموزش از راه دور) و در صورتي كه وارد غيبت نشده باشند.تبصره: دانشآموزاني كه دوره متوسطه (سال اول متوسطه) را از مهر 91 آغاز كرده باشند، سقف مجاز سنوات تحصيلي آنان حـداكثر تـا پايـان 20 سـالگيخواهد بود.كد
      7) دانشآموزاني كه قبل از سن مشموليت (قبل از 18 سالگي تمام) موفق به اخذ پيشدانشگاهي شده باشند، به شرط نداشتن غيبت.توضيح: دانشآموزاني كه در سن 17 سالگي و قبل از سن مشموليت موفق به اخذ ديپلم يا پيشدانشگاهي ميشوند، چنانچه حـداكثر تـا شـش مـاه پـس ازرسيدن به سن مشموليت (18 سالگي تمام) وارد دانشگاه شوند، مجاز به ادامه تحصيل ميباشند؛ در غير اينصورت به دليل ورود بـه غيبـت، مجـاز بـهادامه تحصيل نخواهند بود. مگر اينكه در مهلت شش ماه معرفي، خود را از طريق يكي از دفاتر پليس+10 به وظيفه عمومي معرفي كـرده و در هنگـامپذيرش در دانشگاه داراي برگ اعزام بدون غيبت باشند.تبصره: افرادي كه تاريخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولي يا پذيرش در دانشگاه ميباشد، لازم است برابر ضوابط مربوط نسبت به تمديد موعد اعزامخود اقدام نمايند. در غير اينصورت به دليل ورود به غيبت، شرايط ادامه تحصيل را از دست خواهند داد. در ضمن افرادي كه در موعد اعزام (منـدرجدر برگ آماده به خدمت) به خدمت اعزام ميشوند در صورت پذيرش در مقطع كارشناسي و بالاتر، جهت ادامه تحصيل از خدمت تـرخيص خواهنـدشد.كد
      8) كاركنان وظيفه (سربازان در حال خدمت) بدون غيبت اوليه داراي مدرك پيشدانشگاهي حضوري و پيوسته (دانشآموز رسـمي) بـه شـرطي كـه درمقطع كارشناسي و بالاتر پذيرفته شوند.كد 9) كاركنان وظيفهاي كه خدمت دوره ضرورت آنان تا تاريخ 1396/6/31 به پايان ميرسد (اين دسته از افراد بايد بـه هنگـام ثبـتنـام در دانشـگاه،گواهي يا كارت پايان خدمت ارائه نمايند).كد 10) طلاب علوم ديني دارنده مدرك ديپلم يا پيشدانشگاهي داراي معافيت تحصيلي حوزه؛ به شرطي كه مركـز مـديريت حـوزههـاي علميـه يـا مركـزمديريت حوزه علميه خراسان يا اصفهان تأييد نمايند كه طلبه قادر است ضمن اشتغال به تحصيل در حوزه بـه مـوازات آن در دانشـگاه نيـز تحصـيلكند، با همان معافيت تحصيلي حوزه، اشتغال به تحصيل وي در دانشگاه بلامانع است. بديهي است هر موقع كه حوزه علميه معافيت تحصـيلي طلبـهايرا خاتمه يافته اعلام نمايد، ادامه تحصيل وي در دانشگاه منوط به اجازه سازمان وظيفه عمومي و صدور معافيـت تحصـيلي دانشـگاهي اسـت. اينگونـهدانشجويان براي ثبتنام در هر ترم تحصيلي بايد موافقتنامه حوزه علميه مربوط را ارائه نمايند.كد 11) كاركنان پايور شاغل در نيروهاي مسلح با ارائه گواهي اشتغال به خدمت و موافقت از سازمان مربوط براي ادامه تحصيل.كد 12) دانشجويان انصرافي در صورتي كه در سقف سنوات تحصيلي اوليه، موضوع تبصره 1 ماده 33 قانون، انصراف داده و همچنين از تاريخ انصراف آنـاندر دانشگاه و رشته قبلي تا زمان پذيرش در دانشگاه و رشته جديد بيش از يك سال سپري نشـده باشـد. مضـافاً مشـروط بـه اينكـه قـبلاً (از تـاريخ1390/8/22 به بعد) از امتياز يك بار انصراف استفاده نكرده باشند.* تذكرات مهم:1) مشمولان غايب مجاز به ادامه تحصيل نميباشند و در صورت شركت در آزمون و قبولي در آن، معافيت تحصيلي براي آنان صادر نگرديـده و دانشـگاههـامجاز به ثبتنام از آنها نميباشند.2) دانشجويان اخراجي دانشگاهها تا پايان خدمت دوره ضرورت يا اخذ معافيت دائم، مجاز به ادامه تحصيل نميباشند (به جز افرادي كه قبل از ورود به سـنمشموليت اخراج شدهاند).3) معافيت تحصيلي براي هر مقطع فقط يك بار صادر ميشود. بنابراين فارغالتحصيلان هر مقطع مجاز به تحصيل مجدد در همان مقطع نمـيباشـند. همچنـينفارغالتحصيلان مقطع كارداني مجاز به شروع به تحصيل در مقاطع كارشناسـي پيوسـته، كارشناسـي ارشـد پيوسـته و دكتـري پيوسـته نمـيباشـند و نيـزفارغالتحصيلان مقطع كارشناسي مجاز به شروع به تحصيل در مقطع كارشناسـي ارشـد پيوسـته و دكتـري پيوسـته پزشـكي، دندانپزشـكي، داروسـازي ودامپزشكي نيستند.4) ترخيص سربازان حين خدمت صرفاً جهت ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي و بالاتر مجاز بوده و ترخيص آنان جهت تحصـيل در مقطـع كـارداني مجـازنميباشد.5) دانشجوياني كه تمايل به انصراف و شروع به تحصيل مجدد دارند، در طول تحصيلات دانشگاهي (از ديپلم تا دكتـري) فقـط يـك بـار مجـاز بـه انصـرافميباشند، مشروط به اينكه در سنوات اوليه تحصيلي انصراف داده و از زمان انصراف تا شروع به تحصيل مجدد بيش از يك سال سپري نشده باشد.6) دانشجويان مقاطع كارشناسي و بالاتر پيوسته كه پس از انصراف يا اخراج با اخذ مدرك مقطع پايينتر و بدون رعايت سقف سنوات تحصيلي، فارغالتحصيلشناخته ميشوند، تا پايان خدمت دوره ضرورت يا اخذ معافيت دائم، مجاز به ادامه تحصيل نميباشند. مگر با رعايت تبصره 1 ماده 7 آيـيننامـه اجرايـيمعافيت تحصيلي مشروط به رعايت سقف مجاز سنوات تحصيلي اوليه مقطع فارغالتحصيل شده، مجاز به ادامه تحصيل در مقطع بالاتر شناخته شوند (يعنـيمقطع معادل كارداني را حداكثر در 2/5 سال فارغالتحصيل شده باشند).
      7) كاركنان وظيفه (سربازان حين خدمت) مجاز به تحصيل همزمان با انجام خدمت نيستند. اين افراد در صورت قبـولي در دانشـگاه و داشـتن شـرايط ادامـهتحصيل، از خدمت ترخيص خواهند شد.
      8) دانشآموزاني كه در سقف مجاز سنوات تحصيلي، پس از ورود به سال مشموليت در ماههاي خرداد يـا شـهريور هـر سـال بـه عنـوان دانـشآمـوز رسـميفارغالتحصيل ميشوند، چنانچه تا پايان شهريور سال آينده در دانشگاه پذيرفته شوند، فاقد غيبت بوده و از معافيت تحصيلي استفاده خواهند كرد.مثال: دانشآموز متولد 1377 و ماقبل آن كه در خرداد يا شهريور 1395 در مقطع ديپلم يا پيشدانشگاهي طي سنوات مجاز تحصيلي (يعنـي حـداكثر تـا20 سالگي تمام) فارغالتحصيل ميشود، آخرين مهلت معرفي وي تا پايان شهريور سال 1396 ميباشد.
      9) تمامي پذيرفتهشدگان آزمون سراسري سال 1396 ملزم هستند جهت اخذ مجوز ثبتنام، از طريق دفاتر پليس+10 شهرستان محل قبولي دانشگاه، نسـبتبه اخذ معافيت تحصيلي اقدام نمايند. در غير اينصورت از ادامه تحصيل آنان ممانعت بعمل خواهد آمد.
      10) سنوات مجاز تحصيل در مقاطع: كارداني 2/5 سال، كارشناسي پيوسته 5 سال، كارشناسي ارشد پيوسته 6 سال و دكتراي پيوسته 8 سال ميباشد.

2. Top | #452
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام متولد 77/9/30 هستم امسال پیش دانشگاهی هستم و اولین سال هستش که قراره کنکور بدم
      اگه امسال کنکور بدم و قبول نشم سربازی رو چکار کنم ؟؟ چون سنم به 18 سال رسیده و میگن که اگه امسال قبول نشم نمیتونم یکسال بمونم پشت کنکور بمونم ؟؟؟؟آیا این گفته صحت داره؟خواهشا جواب بدین ...

3. Top | #453
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NAIEM نمایش پست ها
      سلام متولد 77/9/30 هستم امسال پیش دانشگاهی هستم و اولین سال هستش که قراره کنکور بدم
      اگه امسال کنکور بدم و قبول نشم سربازی رو چکار کنم ؟؟ چون سنم به 18 سال رسیده و میگن که اگه امسال قبول نشم نمیتونم یکسال بمونم پشت کنکور بمونم ؟؟؟؟آیا این گفته صحت داره؟خواهشا جواب بدین ...
      برادرباس
      بری پلیس به علاوه ده
      بعد کنکورت
      اقدام کنی ببینی تا کی معافیت تحصیلی داری
      ولی چرت گفتن بهت
      از رو تجربم میگم
      منم 77 ایم ولی نیمه اول
      تا مرداد 98 معافم
      شمام حداقل اعزامت میخوره به 98

4. Top | #454
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      برادرباس
      بری پلیس به علاوه ده
      بعد کنکورت
      اقدام کنی ببینی تا کی معافیت تحصیلی داری
      ولی چرت گفتن بهت
      از رو تجربم میگم
      منم 77 ایم ولی نیمه اول
      تا مرداد 98 معافم
      شمام حداقل اعزامت میخوره به 98
      ممنون از جواب شما دوست عزیز
      سوال دیگه ام اینه اگر معافیت تحصیلی بهم نخوره راه دیگه ای داره ؟؟؟؟؟؟؟(که بتونم پشت کنکوری بمونم)
      ویرایش توسط NAIEM : 14 فروردین 1396 در ساعت 18:04

5. Top | #455
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سوال دیگه ام اینه اگر معافیت تحصیلی بهم نخوره راه دیگه ای داره ؟؟؟؟؟؟؟(که بتونم پشت کنکوری بمونم)
      دقیق نمی دونم ولی فکر کنم پیام نور ثبت نام کنی میتونی سربازی نری و برا کنکور بخونی یکی از اشناهام همین کارو کرد

6. Top | #456
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درمورد
      اون اطلاع زیاد ندارم
      ولی
      شما به همین کفایت کن ک به اندازه انسان ها راه هست برای رسیدن به خدا...

7. Top | #457
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من برای اولین بار در کنکور ۹۸ شرکت کردم ونتیجه دلخواهمو کسب نکردم و میخوام برای کنکور ۹۹ شرکت کنم ولی وقتی رفتم پلیس +۱۰ گفتن تو فارغ التحصیل خردادی و تا خرداد ۹۹ وقت داری و چون کنکور توی تیره و نتایجشم دیر تر میاد نمیتونی تو کنکور شرکت کنی میخواستم ببینم راسته یا اگه نه چیکار میتونم بکنم

صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 213031

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن