خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

به دنبال جزوه ی جمع بندی فرمول های دبیرستان همه ی دروس

سلام دوستان
      من دنبال جزوه ی جمع بندی فرمول های تمامی دروس هستم.
      کسی همچین جزوه ای سراغ داره؟؟
      ممنون
      اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد!

تمام سپاسم ار آن کسیست که لحظه ای به من نیاز نداشت اما هرگزحتی برای لحظه ای فراموشم نکرد !

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ????
      اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد!

تمام سپاسم ار آن کسیست که لحظه ای به من نیاز نداشت اما هرگزحتی برای لحظه ای فراموشم نکرد !

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      گشتم نبود نگرد نیست دیدی به مام بگو
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خواهشا!!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک نکنم چنین جزوه ای باشه!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wanted2014 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من دنبال جزوه ی جمع بندی فرمول های تمامی دروس هستم.
      کسی همچین جزوه ای سراغ داره؟؟
      ممنون
      قلم چی برای کنکور 92 برای ریاضی انسانی اینکارو کرده بود-رشته شما رو نمیدونم
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابچه های کوچک فرمول خونه انتشارات راه اندیشه اینطوری هستن البته ویرایش نمیشن و قدیمین.
      اگه چیز قابل اعتماد میخوای که جامع باشه دروس اختصاصی در یک نگاه تجربی و ریاضی خوبه. من پارسال خریدمش فقط 5-6 صفحش رو خوندم چون کامل جمع بندی نکرده بودم نتونستم ازش استفاده کنم امسال هم به دردم نمیخوره چون فرمول ها رو خیلی خوب مسلط هستم و فراموششون نمیکنم. بیشتر به درد کسی میخوره که مشکلش در تست زنی، فراموش کردن فرمول ها و جای مناسب برای استفاده از فرمول ها باشه. مخصوصا در درس های ریاضی و فیزیک و شیمی خوب کار کرده فرمول های میانبر و تکنیکی در فیزیک رو هم گفته. میتونی نمونه اش رو از اینترنت دانلود کنی.
      کتابهای لقمه مهروماه ( جمع بندی سیب نه ها) هم چندتا درس داره که فقط ریاضی تجربیش خوبه بقیه خیلی ناقص و پر اشتباه هستن. اگه مشکلت فقط ریاضی باشه توصیه میکنم لقمه ریاضی تجربی مهروماه رو بگیری واقعا خوبه کسی اگه فرمول ها رو خوب و مفهومی بلد باشه و تست هم کم زده باشه بازم از بین تست های آمار و حد و مجانب و مشتق و انتگرال و تابع وارون و لگاریتم، حداقل 3-4 میتونه صرفا با جایگذاری حل کنه. پارسال ریاضی تجربی خودش سه تا تست داشت که فرمول رو میزاشتی جلوی دانش آموز سوم راهنمایی میتونست حلشون کنه. 93 هم فیزیک بالای 5 تا از این مدل سوال ها داشت.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مرسی دوستان خیلی محبت کردید.
      (مخصوصا شما اقای @khan)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن