خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل شدید با تست های حسابان

سلام به همگی
      دوستان من درسم خوبه امتحان نوبت اول حسابان هم با اینکه سطحش بالا بود 19.25 شدم ولی با تست های حسابان کاملا مشکل دارم به حدی که تو آزمون های گاج همیشه 0 میزنم
      اکثر سوالات پرسمان گاج رو هم راحت حل میکنم ولی باز واسه تست وقتی میام سراغ ریاضیات پایه خیلی سبز دوباره گیر میکنم
      خواهشا کمکم کنید باید چکار کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      سلام به همگی
      دوستان من درسم خوبه امتحان نوبت اول حسابان هم با اینکه سطحش بالا بود 19.25 شدم ولی با تست های حسابان کاملا مشکل دارم به حدی که تو آزمون های گاج همیشه 0 میزنم
      اکثر سوالات پرسمان گاج رو هم راحت حل میکنم ولی باز واسه تست وقتی میام سراغ ریاضیات پایه خیلی سبز دوباره گیر میکنم
      خواهشا کمکم کنید باید چکار کنم
      این که شما راحت تشریحی حل میکنید اما تست نه احتمالا مشکلی تو یادگیری دارید من هم حسابان قوی هستم تو تشریح اما خوب توی تست هم حداقل یه 20 - 30 درصدی میزنم به نظرم من برا حسابان کلا با کتاب الگو تست کار کنید یا اینکه کتاب پایه و دیف الگو که دو جلدن بگیرید و تست زیاد حل کنید مثل تشریحی تا بتونید جواب بدید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtareh نمایش پست ها
      این که شما راحت تشریحی حل میکنید اما تست نه احتمالا مشکلی تو یادگیری دارید من هم حسابان قوی هستم تو تشریح اما خوب توی تست هم حداقل یه 20 - 30 درصدی میزنم به نظرم من برا حسابان کلا با کتاب الگو تست کار کنید یا اینکه کتاب پایه و دیف الگو که دو جلدن بگیرید و تست زیاد حل کنید مثل تشریحی تا بتونید جواب بدید
      کلا با کتابای الگو نمیتونم کنار بیام خیلی سنگینه اول سال کتاب سه بعدی حسابانشو خریدم پشیمون شدم الان فقط داره خاک میخوره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا با کتابای الگو نمیتونم کنار بیام خیلی سنگینه اول سال کتاب سه بعدی حسابانشو خریدم پشیمون شدم الان فقط داره خاک میخوره
      خوب مشکل همینه شاید الگو سوالای سختنی داره برا اون کنار نمیاید ؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtareh نمایش پست ها
      خوب مشکل همینه شاید الگو سوالای سختنی داره برا اون کنار نمیاید ؟
      خب سوال سخت داره درسته ولی جوابشو قشنگ توضیح نداده که ادم بفهمه چی به چیه[emoji52]
      سوال سخت تو کتاب باشه خوبه ولی به شرط اینکه بتونه خوب یادش بده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب سوال سخت داره درسته ولی جوابشو قشنگ توضیح نداده که ادم بفهمه چی به چیه[emoji52]
      سوال سخت تو کتاب باشه خوبه ولی به شرط اینکه بتونه خوب یادش بده
      والا من سه بعدی رو دست دوستم دیدم خوب هم جواب داده بود دیگه نمیتونه که از صفر بگه چیزی رو من کتاب تست اش رو دارم واقعا عالیه نمیدونم شاید من باهاش مچم . اما الگو رو امتحان کنید برا یه هفته تحمل کنید و بخونید فک کنم نتیجه خوبی بگیرید امتحانش ضررر نداره .
      خیلی سبز رو واقعا من تو ریاضیات و فیزیک و ادبیات نمیپسندم اصلا

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up...

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی نیست به ما کمک کنه؟!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رها کن رئیس

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      sسلام داداش تخته سیاه بخر مشکلت حل میشه
      به قدری درسنامه و پاسخنامه تشریحیش خوبه که بدون معلم هم میتونی بفهمیش تازه قول میدم اگر خیلی خوب کار بکنیش بالای 50 هم بزنی توی ازمونا
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حسابان خیلی سبز خوبه .
      باید ببینی گیر کارت کجاست تو محاسبات یا وقتی تست رو میخونی چیزی به ذهنت نمیرسه ؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      sسلام داداش تخته سیاه بخر مشکلت حل میشه
      به قدری درسنامه و پاسخنامه تشریحیش خوبه که بدون معلم هم میتونی بفهمیش تازه قول میدم اگر خیلی خوب کار بکنیش بالای 50 هم بزنی توی ازمونا
      برای کسی که سال سومه توصیه نمیشه چون حد و مشتق نداره . من چون هم تخته سیاه رو دارم هم خیلی سبز (حسابان) برای سال سوم تست های بهتری داره و از تخته سیاه هم بروز تره . از نظر من درسنامش هم از تخته سیاه بهتره . کلا کتاب ریاضی پایه مهربان مثل دو جلدی دیفش خوب نیست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها
      خخخخ بابام حسابان بلده که من بلد باشم.خخ
      .
      من فقط در زمینه شیمی و فیزیک و دینی تخصص دارم.
      .
      .
      .

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      حسابان خیلی سبز خوبه .
      باید ببینی گیر کارت کجاست تو محاسبات یا وقتی تست رو میخونی چیزی به ذهنت نمیرسه ؟
      داداش مشکل این که راه حل به ذهن نمیرسه از کجاست؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinu نمایش پست ها

داداش مشکل این که راه حل به ذهن نمیرسه از کجاست؟
      مسلط نبودن به پایه .
      بنظرم اول برو همه تمرین های کتاب درسی رو حل کن چون هم راحت تر از تسته هم یک دید کلی میده بهت چون همه تست های تالیفی و کنکور از تمرین های کتاب درسی ایدش میگیره .
      یادت باشه طراح کنکور دستش بستس باید از کتاب درسی سوال بده ولی سوال میپچونه و ظاهر سوال خیلی خشن میده [emoji28] تا دانش اموز بترسه ! کلا برای ریاضی خیلی باید تمرین کرد حدود 6 ماه طول میکشه تا راه بیفتی چون خیلی هم بهم مربوطه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن