خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 95 از 291 نخستنخست ... 85949596105195 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,411 به 1,425 از 4363
    1. Top | #1411
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان راستش من تازه شروع کردم به خوندن و ازمون 8 بهمن قلم چی اولین ازمونمه. و طوری برنامه ریزی کردم که دروسی که لازمه برای شروع ترم دو بخونم. و البته هندسه و گسسته هم ضعیف هستم. میخواستم بدونم سفید گذاشتن این درسا چقد روی تراز تاثیر میزاره ؟

2. Top | #1412
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bhnz نمایش پست ها
      سلام دوستان راستش من تازه شروع کردم به خوندن و ازمون 8 بهمن قلم چی اولین ازمونمه. و طوری برنامه ریزی کردم که دروسی که لازمه برای شروع ترم دو بخونم. و البته هندسه و گسسته هم ضعیف هستم. میخواستم بدونم سفید گذاشتن این درسا چقد روی تراز تاثیر میزاره ؟
      توی کنکور ارزش این دو درس روی هم از دیفرانسیل بیشتره چرا سفید؟جبر احتمال و هندسه پایه هم که کنار بزاری درصدت میاد حدودای سی بعضی درسای اینا زیاد سخت نیست و راحت میشه تو این مدت خوندشون و دلیلی برای حذف نیست
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

3. Top | #1413
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      توی کنکور ارزش این دو درس روی هم از دیفرانسیل بیشتره چرا سفید؟جبر احتمال و هندسه پایه هم که کنار بزاری درصدت میاد حدودای سی بعضی درسای اینا زیاد سخت نیست و راحت میشه تو این مدت خوندشون و دلیلی برای حذف نیست
      نه مطمئنا برای کنکور نخونده نمیمونه، برای قلم چی منظورم بود. اگه سفید بدم خیلی ترازش پایین میاد ؟

4. Top | #1414
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bhnz نمایش پست ها
      نه مطمئنا برای کنکور نخونده نمیمونه، برای قلم چی منظورم بود. اگه سفید بدم خیلی ترازش پایین میاد ؟
      دوتاش رو هم از صفر تا صد حدود 900 تراز جابجا میکنه
      در ضمن بهتره این درسارو طولانی مدت خوند که بیشتر جا بیفته تو مدت کوتاه سخت میشه درک کردنش
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

5. Top | #1415
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      UP#

6. Top | #1416
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تحلیل آزمون سنجش از نظر من:
      ادبیات: سوالات سطح خوبی داشتن و بهتر از قلمچی و قطعا نزدیکتر به کنکور.
      لغت و تاریخ ادبیات:تقریبا برابر با قلمچی. ولی سنجش یه سوال هم از درآمد قسمت شعر تعلیمی داده بود که من توجهی نکرده بودم. توجه قلمچی به آثار منظوم و منثور در سنجش دیده نمیشه.
      املا:سوال قلمچی بسیار راحت و سوال سنجش خیلی بهتر بود. یه سوال چند غلط املایی در سروده و یه سوال از غلط در گروه کلمه.
      آرایه:چهار سوال آرایه داشت که دوتاشو غلط زدم. آرایه های تک بیت سنجش سخت تر از قلمچی بودن ولی اینکه چقدر به کنکور شبیه بود نمیدونم.
      زبان فارسی: یک خوبی که داشت این بود که به قسمت های کم سوال تر سال های اخیر توجه شده بود. مثلا {فک اضافه} و {جهش ضمیر} و {فعل دعایی}. یک سوال ترکیب وصفی اضافی که اگرچه نزدم ولی بنظر راحت میاد
      قرابت: سوالات سنجش قالب جدید نداشت مثل قلمچی ولی به نظرم بعضا خیلی کلی نگاه کرده بود. مثلا دو مفهوم {سکوت} و {گزیده گویی} رو یکی گرفته بود. بنظرم کمی سلیقه ای بود قرابتش.
      عربی: ترجمه راحت تر از قلمچی بود. حرکت گذاری بهتر از قلمچی بود. گزینه اشتباه رو خواسته بود و ایراد یه سوالش بنظرم خیلی ریز بود{در فعل yosabbebo حرکه اولین حرف ب اشتباه بود}
      مثل سنجش سال پیش متن نداشت. تجزیه و ترکیبش بهتر از قلمچی بود و موارد بیشتری رو خواسته بود. سوالات قواعد نسبتا راحت بود و سوال جدیدی دیده نمیشد.
      دینی:راحت تر از قلمچی بود و فکر نمیکنم با کنکور ۹۵ مطابقت خوبی داشته باشه. با اینکه از هفته پیش هیچی نخونده بودم ولی درصدم بهتر از قلمچی شد
      زبان: استاندارد بود ولی راحت بنظر من. یک متن داشت فقط و سوالات متنش راحت بود و اصلا سوال استنباطی نداشت. سوال ایده کلی هم زیادی راحت بود.
      ریاضی:احتمال خیلی راحت بود. سوالات تابعش خوب بود. دو سه سوال از مبحث تابع معکوس بود که بنظرم فقط از امتحان کردن گزینه ها میشد جواب داد. معادله مثلثاتیش بهتر از قلمچی و سخت تر بود. سوالات مشتقش هم راضی کننده بود و بنظرم در سطح کنکور.
      زیست:راحت بود. خیلی سراغ سوالای جدید نرفته بودن و بنظرم تعدادی از سوالا تغییریافته سوالات کنکور و سنجش های اخیر بود.
      فیزیک:راحت بود و فقط یه سوالش تونست نظرمو جلب کنه.
      شیمی:۹ سوال شمارشی داشت و خیلی زیاد بود بنظرم. یه سوالش بنظرم ایراد داشت {نوشته بود ۳ برابر افزایش میدهیم من فکر کردم ۴ برابر میکنیم ولی جواب ۳ برابر گرفته}.سوالات چند مورد ابهام داشت در یکی دو مورد. {مثلا نوشته بود واکنش سوختن بوتان که منجر به تشکیل فرآورده های گازی قطبی می شود ... و درست گرفته بود. درحالی که فقط یکی از فرآورده ها قطبی هستن}. سوال دیگه نمودار مول - زمان داده بود و {مربوط به تغییر غلظت یک واکنش دهنده است}‌ رو درست گرفته بود
      درصدای من:
      ادبیات ۷۳-عربی ۱۰۰-دینی ۹۶-زبان ۱۰۰-زمین ۳۷-ریاضی ۷۹- زیست ۱۰۰-فیزیک ۹۵-شیمی ۷۳
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #1417
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      تحلیل آزمون سنجش از نظر من:
      ادبیات: سوالات سطح خوبی داشتن و بهتر از قلمچی و قطعا نزدیکتر به کنکور.
      لغت و تاریخ ادبیات:تقریبا برابر با قلمچی. ولی سنجش یه سوال هم از درآمد قسمت شعر تعلیمی داده بود که من توجهی نکرده بودم. توجه قلمچی به آثار منظوم و منثور در سنجش دیده نمیشه.
      املا:سوال قلمچی بسیار راحت و سوال سنجش خیلی بهتر بود. یه سوال چند غلط املایی در سروده و یه سوال از غلط در گروه کلمه.
      آرایه:چهار سوال آرایه داشت که دوتاشو غلط زدم. آرایه های تک بیت سنجش سخت تر از قلمچی بودن ولی اینکه چقدر به کنکور شبیه بود نمیدونم.
      زبان فارسی: یک خوبی که داشت این بود که به قسمت های کم سوال تر سال های اخیر توجه شده بود. مثلا {فک اضافه} و {جهش ضمیر} و {فعل دعایی}. یک سوال ترکیب وصفی اضافی که اگرچه نزدم ولی بنظر راحت میاد
      قرابت: سوالات سنجش قالب جدید نداشت مثل قلمچی ولی به نظرم بعضا خیلی کلی نگاه کرده بود. مثلا دو مفهوم {سکوت} و {گزیده گویی} رو یکی گرفته بود. بنظرم کمی سلیقه ای بود قرابتش.
      عربی: ترجمه راحت تر از قلمچی بود. حرکت گذاری بهتر از قلمچی بود. گزینه اشتباه رو خواسته بود و ایراد یه سوالش بنظرم خیلی ریز بود{در فعل yosabbebo حرکه اولین حرف ب اشتباه بود}
      مثل سنجش سال پیش متن نداشت. تجزیه و ترکیبش بهتر از قلمچی بود و موارد بیشتری رو خواسته بود. سوالات قواعد نسبتا راحت بود و سوال جدیدی دیده نمیشد.
      دینی:راحت تر از قلمچی بود و فکر نمیکنم با کنکور ۹۵ مطابقت خوبی داشته باشه. با اینکه از هفته پیش هیچی نخونده بودم ولی درصدم بهتر از قلمچی شد
      زبان: استاندارد بود ولی راحت بنظر من. یک متن داشت فقط و سوالات متنش راحت بود و اصلا سوال استنباطی نداشت. سوال ایده کلی هم زیادی راحت بود.
      ریاضی:احتمال خیلی راحت بود. سوالات تابعش خوب بود. دو سه سوال از مبحث تابع معکوس بود که بنظرم فقط از امتحان کردن گزینه ها میشد جواب داد. معادله مثلثاتیش بهتر از قلمچی و سخت تر بود. سوالات مشتقش هم راضی کننده بود و بنظرم در سطح کنکور.
      زیست:راحت بود. خیلی سراغ سوالای جدید نرفته بودن و بنظرم تعدادی از سوالا تغییریافته سوالات کنکور و سنجش های اخیر بود.
      فیزیک:راحت بود و فقط یه سوالش تونست نظرمو جلب کنه.
      شیمی:۹ سوال شمارشی داشت و خیلی زیاد بود بنظرم. یه سوالش بنظرم ایراد داشت {نوشته بود ۳ برابر افزایش میدهیم من فکر کردم ۴ برابر میکنیم ولی جواب ۳ برابر گرفته}.سوالات چند مورد ابهام داشت در یکی دو مورد. {مثلا نوشته بود واکنش سوختن بوتان که منجر به تشکیل فرآورده های گازی قطبی می شود ... و درست گرفته بود. درحالی که فقط یکی از فرآورده ها قطبی هستن}. سوال دیگه نمودار مول - زمان داده بود و {مربوط به تغییر غلظت یک واکنش دهنده است}‌ رو درست گرفته بود
      درصدای من:
      ادبیات ۷۳-عربی ۱۰۰-دینی ۹۶-زبان ۱۰۰-زمین ۳۷-ریاضی ۷۹- زیست ۱۰۰-فیزیک ۹۵-شیمی ۷۳
      در مورد سوختن بوتان باید حواستون میبود که منظورش سوختن کامل نیست و چون گفته فراورده های قطبی پس منظورش تولید کربن مونوکسید بوده(سوختن ناقص)

8. Top | #1418
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیاتش اره کمی اذیتش کرد...زبان خوب بود.زیست کمی سخت بود.شیمی ب نسبت اسونتر...
      درصدام رو میزارم امشب..
      حدودی میگم
      ادبیات50.دینی88.زبان50.زیست40.ش یمی 50..نمیدونم چرا اینقدر کم شدم..اصلا برام عجیبه
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت

9. Top | #1419
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Havash533 نمایش پست ها
      ادبیاتش اره کمی اذیتش کرد...زبان خوب بود.زیست کمی سخت بود.شیمی ب نسبت اسونتر...
      درصدام رو میزارم امشب..
      حدودی میگم
      ادبیات50.دینی88.زبان50.زیست40.ش یمی 50..نمیدونم چرا اینقدر کم شدم..اصلا برام عجیبه
      غلطام یهویی دیدم زیادشد
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت

10. Top | #1420
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      تحلیل آزمون سنجش از نظر من:ادبیات: سوالات سطح خوبی داشتن و بهتر از قلمچی و قطعا نزدیکتر به کنکور. لغت و تاریخ ادبیات:تقریبا برابر با قلمچی. ولی سنجش یه سوال هم از درآمد قسمت شعر تعلیمی داده بود که من توجهی نکرده بودم. توجه قلمچی به آثار منظوم و منثور در سنجش دیده نمیشه.املا:سوال قلمچی بسیار راحت و سوال سنجش خیلی بهتر بود. یه سوال چند غلط املایی در سروده و یه سوال از غلط در گروه کلمه. آرایه:چهار سوال آرایه داشت که دوتاشو غلط زدم. آرایه های تک بیت سنجش سخت تر از قلمچی بودن ولی اینکه چقدر به کنکور شبیه بود نمیدونم.زبان فارسی: یک خوبی که داشت این بود که به قسمت های کم سوال تر سال های اخیر توجه شده بود. مثلا {فک اضافه} و {جهش ضمیر} و {فعل دعایی}. یک سوال ترکیب وصفی اضافی که اگرچه نزدم ولی بنظر راحت میادقرابت: سوالات سنجش قالب جدید نداشت مثل قلمچی ولی به نظرم بعضا خیلی کلی نگاه کرده بود. مثلا دو مفهوم {سکوت} و {گزیده گویی} رو یکی گرفته بود. بنظرم کمی سلیقه ای بود قرابتش.عربی: ترجمه راحت تر از قلمچی بود. حرکت گذاری بهتر از قلمچی بود. گزینه اشتباه رو خواسته بود و ایراد یه سوالش بنظرم خیلی ریز بود{در فعل yosabbebo حرکه اولین حرف ب اشتباه بود}مثل سنجش سال پیش متن نداشت. تجزیه و ترکیبش بهتر از قلمچی بود و موارد بیشتری رو خواسته بود. سوالات قواعد نسبتا راحت بود و سوال جدیدی دیده نمیشد.دینی:راحت تر از قلمچی بود و فکر نمیکنم با کنکور ۹۵ مطابقت خوبی داشته باشه. با اینکه از هفته پیش هیچی نخونده بودم ولی درصدم بهتر از قلمچی شدزبان: استاندارد بود ولی راحت بنظر من. یک متن داشت فقط و سوالات متنش راحت بود و اصلا سوال استنباطی نداشت. سوال ایده کلی هم زیادی راحت بود. ریاضی:احتمال خیلی راحت بود. سوالات تابعش خوب بود. دو سه سوال از مبحث تابع معکوس بود که بنظرم فقط از امتحان کردن گزینه ها میشد جواب داد. معادله مثلثاتیش بهتر از قلمچی و سخت تر بود. سوالات مشتقش هم راضی کننده بود و بنظرم در سطح کنکور.زیست:راحت بود. خیلی سراغ سوالای جدید نرفته بودن و بنظرم تعدادی از سوالا تغییریافته سوالات کنکور و سنجش های اخیر بود.فیزیک:راحت بود و فقط یه سوالش تونست نظرمو جلب کنه.شیمی:۹ سوال شمارشی داشت و خیلی زیاد بود بنظرم. یه سوالش بنظرم ایراد داشت {نوشته بود ۳ برابر افزایش میدهیم من فکر کردم ۴ برابر میکنیم ولی جواب ۳ برابر گرفته}.سوالات چند مورد ابهام داشت در یکی دو مورد. {مثلا نوشته بود واکنش سوختن بوتان که منجر به تشکیل فرآورده های گازی قطبی می شود ... و درست گرفته بود. درحالی که فقط یکی از فرآورده ها قطبی هستن}. سوال دیگه نمودار مول - زمان داده بود و {مربوط به تغییر غلظت یک واکنش دهنده است}‌ رو درست گرفته بوددرصدای من:ادبیات ۷۳-عربی ۱۰۰-دینی ۹۶-زبان ۱۰۰-زمین ۳۷-ریاضی ۷۹- زیست ۱۰۰-فیزیک ۹۵-شیمی ۷۳
      آورین پسر | به نظرت در آزمون های جامع سنجش باید شرکت کرد ؟ یا اینکه قلمچی یا گاج یا گزینه دو خوبتر ؟
      ویرایش توسط POOYAE : 01 بهمن 1395 در ساعت 15:43

11. Top | #1421
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان زمین رو منفی بزنی تو گزینه 2 تاثیر داره

12. Top | #1422
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من زیست رو از شدت اسونی غلط زیاد زدم.من خیلی سمت سوالای سخت رفتم دیگه نتونستم اینارو جواب بدم.نمیدونم چرا واقعا.عربی هم خراب کردم چون زیاد نخونده بودم.درواقع درس خوندن من تازه یک ماهه اوکی شده.اول راهمادب ۵۵ دینی ۶۹ عربی ۴۲ زبان ۸۹ ریاضی ۴۴ فیزیک ۳۹ زیست ۶۶
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

13. Top | #1423
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      آورین پسر | به نظرت در آزمون های جامع سنجش باید شرکت کرد ؟ یا اینکه قلمچی یا گاج یا گزینه دو خوبتر ؟
      آره جامع سنجش و قلمچی بهترین هستن. گزینه دو که عددی نیس . گاج هم بخاطر جایزش یه آزمونو شرکت کردم ولی فک نمیکنم جامع باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط walterwhite نمایش پست ها
      در مورد سوختن بوتان باید حواستون میبود که منظورش سوختن کامل نیست و چون گفته فراورده های قطبی پس منظورش تولید کربن مونوکسید بوده(سوختن ناقص)
      راست میگی دقت نکردم
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

14. Top | #1424
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      امروز سرجلسه ازمون ب این نتیجه رسیدم که عربی بنده در حد بمباران اتمی ژاپنه!!!!ینی فقط درک مطلب میتونم جواب بدم، نه با ترجمه میسازم نه قواعد، حتی از بهترین منبعام نگرفتم عربیو، بنظرتون چ کنم
      I'm coming

15. Top | #1425
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آزمون تاریخ 1395/11/01

• تجمیعی
      • کشوری

عنوان نمره خام تفکیکی کل سوالات نمره خام نمره تراز رتبه در هر درس میانگین نمره خام کل شرکت کنندگان میانگین نمره خام نفرات برتر نمره خام نفر اول
      کل درست غلط نزده
      ادبيات 54/67 25 15 4 6 54/67 6129 2638 31/92 57/70 100/00
      عربي 0/00 25 25 0/00 4013 15829 22/70 54/74 96/00
      معارف 89/33 25 23 2 89/33 6815 306 43/51 74/94 100/00
      زبان انگليسي 40/00 25 11 3 11 40/00 5708 4426 22/99 56/80 96/00
      زمين شناسي 6/67 15 1 14 6/67 4760 8400 11/36 33/19 0/00
      رياضيات 0/00 25 25 0/00 4462 12296 10/01 30/39 100/00
      زيست شناسي 53/33 40 25 11 4 53/33 6896 668 17/39 40/59 97/50
      فيزيك 0/00 25 25 0/00 4678 9331 6/34 23/50 92/00
      شيمي 6/67 25 3 4 18 6/67 5062 5586 5/45 20/30 92/00

رتبه و نمره کل
      عمومی اختصاصی کل
      نمره تراز 5854 نمره تراز 5550 نمره تراز 5626
      رتبه 3195 رتبه 3966 رتبه 3575

بدون در نظر گرفتن نمرات منفی حاصل از پاسخ‌های اشتباه٬ رتبه‌ی داوطلب در کشور 2500 و نمره‌ تراز کل وی 5851 است

رتبه کل و نمره تراز کل داوطلب در زیر گروه
      رتبه کل نمره تراز کل
      زیرگروه 1 3076 5626
      زیرگروه 2 3542 5499
      زیرگروه 3 5115 5253
      زیرگروه 4 4948 5248
      زیرگروه 5 4508 5319

رتبه کشوری داوطلب
      رتبه دانش آموز 3575
      تعداد اوراق تصحیح شده تا الان 19483

ویرایش توسط Cyrus the Great : 01 بهمن 1395 در ساعت 16:26

صفحه 95 از 291 نخستنخست ... 85949596105195 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)