خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 69
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=mary1234;1064803]
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها

درمانگاه محمد رسول الله درصدي بايد باشه ديگخ
      مثلا هرچي كار كنن ٥٠ درصد واسه خودشونه
      اتفاقا درمانگاه شلوغي هم هست
      ميتونم بپرسم چه دانشگاهي رفتن مجارستان و ايا وقتي برگردن ايران مدركشونو قبول داره؟
      مسلما برادرتون ضرر نميكنه
      تخصص گرفتن بسيار كار خوبيه
      منم خودم همه كار و زندگيو تعطيل كردم و دارم ميخونم
      (البته اگه امروزو فاكتور بگيريم چون همش تو اينترنت بودم[emoji23])

Sent from my iPhone using Tapatalk
      بله مدرکش رو قبول داره ایران، دانشگاه دبرسن هست برادر من.

کلا کسی باید بره که میدونه از عهده هزینش بر میاد. هزینه ها واقعا بالاست.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @alisوالا من نمیدونم برادر شما کارش چطور بوده که بهشون همچین قیمتی پیشنهاد شده ولی من یکی از دوستام که امسال فارغ شد همین الان تو کلینیک ماهی 8 تومن درآمد داره!!!و به نظر خودش چون تو مناطق محروم تهران داره کار میکنه خیلی کم میگیره ...

فکر میکنم تنها حرف درستتون در مورد دندانپزشکی در این تاپیک قبولی سخت در دوره تخصص بود ...

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته فکر شما اصلا برای من مهم نیست،چون به من ربطی نداره.عکس داییم رو گذاشتم که فوت شدن،فک کنم الان شما میخوای بگی داییت نبوده.

من حرفام کاملا راست بود،اصلا مهم نیست برام شما یا هر کس دیگه ای باور کنی یا نه...یاحق!

4. Top | #49
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      البته فکر شما اصلا برای من مهم نیست،چون به من ربطی نداره.عکس داییم رو گذاشتم که فوت شدن،فک کنم الان شما میخوای بگی داییت نبوده.

من حرفام کاملا راست بود،اصلا مهم نیست برام شما یا هر کس دیگه ای باور کنی یا نه...یاحق!
      اولا که خدا داییتون رو رحمت کنه ...

ثانیاً
      داییتون دلیل بر اطلاعات داشتن شما در این موارد نیست !!!!
      ویرایش توسط zambii : 08 بهمن 1395 در ساعت 01:41

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلامت باشید،همچنین رفتگان شمارو..

من دلیلی ندارم که بخوام دروغ بگم،دقیقا همین قیمت رو بهش گفتن حالا شاید چون تازه کار بوده یا اینکه منطقه محروم نخواسته بره. و..

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا واقعا این درآمدها عمومیت داره؟

7. Top | #52
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه بخواید جایی کار کنید جراح عمومی با پروانه کسب یا به صورت پورسانتی هستش که 40به60 یا50به50ه...یا با حدودا8ساعت کار در روز بستگی به شهر و جاش از 4تومن به بالا شروع میشه(اکثرا بین5تا6 میگیرن)

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      اگه بخواید جایی کار کنید جراح عمومی با پروانه کسب یا به صورت پورسانتی هستش که 40به60 یا50به50ه...یا با حدودا8ساعت کار در روز بستگی به شهر و جاش از 4تومن به بالا شروع میشه(اکثرا بین5تا6 میگیرن)
      این که خیلی کمه. الان تکنسین های پروتز دندانی همین قدر میگیرن

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها فقط به پول فک نکنین انصافا تاپ های هر رشته تو دانشگاه صاحب درامد خوبی میشن
      من داروساز شنیدم که ماهی 400 میلیون درامد داره پس از هرشته ای میشه به درامد خوبی رسید ولی واقعا همه چیز پول نیست تو این دنیا باید زندگی کرد یا نه ؟؟ همین

10. Top | #55
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bigle نمایش پست ها
      بچه ها فقط به پول فک نکنین انصافا تاپ های هر رشته تو دانشگاه صاحب درامد خوبی میشن
      من داروساز شنیدم که ماهی 400 میلیون درامد داره پس از هرشته ای میشه به درامد خوبی رسید ولی واقعا همه چیز پول نیست تو این دنیا باید زندگی کرد یا نه ؟؟ همین
      البته اونی که 400 میلیون درامد داره احتمالا تنها کاری که نمیکنه داروسازیه

You Brilliant Bas*tard

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TheBadCat نمایش پست ها
      البته اونی که 400 میلیون درامد داره احتمالا تنها کاری که نمیکنه داروسازیه
      خخخخ نه واقعا داروسازه ولی چون هم بیمارستان میره هم دانشگاه و هم داروخونه داره اونقد درمیاره

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درامدش به تعرفه ها و تعداد مراجعین هست. چیزی که زیاد دندانپزشک اما اگه تعرفه ها رو نصف قیمت با مردم حساب کنی تعداد مراجعین بیشتر میشه .

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question

میگم حالا یه سوال ، یه دندانپزشک توی بیمارستان چقدر در ماه میتونه درآمد داشته باشه ؟

14. Top | #59
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بین 3 تا 6 میلیون حداکثر.
      خارج از اونم بین 3 تا 200 میلیون البته واس دندان پزشکای مشهور و کاربلد.
      دیگه دندان پزشکی عمر خودشو کرده ، چون توی هر خیابون بیست تا دندان پزشک هست ، یا مجبورن نسیه کار کن نیا مجبورن قیمت کمتری بگیرن ، قدیم توی یه شهر مثلا فقط 10 تا دندان پزشک بود و کل جمعیت شهر باید میرفت پیش اینا ، پس هر قیمتی میخواستن بدون تخفیف میگرفتن ولی خب الان یه شهر حداقل 200 تا دندان پزشک داره (شهر کوچیک تازه).
      کسی توی دندان پزشکی میلیونر خواهد بود که هم هنر داشته باشه و هم دلسوز باشه وگرنه بعد از 4-5 ماه میبینه دیگه هیچکی نمیاد پیشش بخاطر اینکه دندون بقیه رو خراب کرده براش تبلیغات منفی کردن.
      ضمنا دندان پزشکی درآمد خالص نداره و هر ماه کلی هم خرج داره مثل خرید مواد پرکننده دندان (امالگام و مواد کامپوزیت و غیره) یعنی اگر دندان پزشک ماهی 10 میلیون در بیاره باید 3 میلیونشو خرج این چیزا کنه و اینم بگم زدن مطب خصوصی هم کم هزینه نیس و حداقل 1 میلیارد تومان پول میخواد.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام بین 3 تا 6 میلیون حداکثر.
      خارج از اونم بین 3 تا 200 میلیون البته واس دندان پزشکای مشهور و کاربلد.
      دیگه دندان پزشکی عمر خودشو کرده ، چون توی هر خیابون بیست تا دندان پزشک هست ، یا مجبورن نسیه کار کن نیا مجبورن قیمت کمتری بگیرن ، قدیم توی یه شهر مثلا فقط 10 تا دندان پزشک بود و کل جمعیت شهر باید میرفت پیش اینا ، پس هر قیمتی میخواستن بدون تخفیف میگرفتن ولی خب الان یه شهر حداقل 200 تا دندان پزشک داره (شهر کوچیک تازه).
      کسی توی دندان پزشکی میلیونر خواهد بود که هم هنر داشته باشه و هم دلسوز باشه وگرنه بعد از 4-5 ماه میبینه دیگه هیچکی نمیاد پیشش بخاطر اینکه دندون بقیه رو خراب کرده براش تبلیغات منفی کردن.
      ضمنا دندان پزشکی درآمد خالص نداره و هر ماه کلی هم خرج داره مثل خرید مواد پرکننده دندان (امالگام و مواد کامپوزیت و غیره) یعنی اگر دندان پزشک ماهی 10 میلیون در بیاره باید 3 میلیونشو خرج این چیزا کنه و اینم بگم زدن مطب خصوصی هم کم هزینه نیس و حداقل 1 میلیارد تومان پول میخواد.
      اره دیگه مثل قبل نیست باز تخصص بگیری بهتره عمومی اصلا خوب نیست.کلا دیگه درس جواب نمیده کار ازادم که پول نداریم.مملکت به باگ رفته خیلی نا امید کننده است واقعا.
      ?

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن