خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahaz نمایش پست ها
      تا کنکور فرصت کمی مونده کسی که بخواد شروع کنه تازه و نتیجه مطلوب بگیره باید خیلیییی هوشمندانه پیش بره...

حالا همین که نمیدونم چطور پیش برم هی امروزم برای شروع میوفته فردا..

صفر مطلقم
      م
      برای هر درس هم منابع آموزشی دارم و هم تستی...
      از اونجایی که صفرم و بدون پیش زمینه پس نمیتونم یهو برم رو تست...
      حالا موندم تستی بخونم میفهمم خوبه...
      یا تا اردیبهش فقط تشریحی منابع اموزشیمو که خیلی هم زیاده و تقریبا نصف کتابای موجود و دارم بخونمو از خرداد فقط تست بزنم اونم از کتابایی مث دور دنیا و یا زرد قلمچی اخه وقت نمیشه دیگع تک کتابا رو شروع کنم و تموم کنم

یا کلا قید تمام منابع اموزشیمو بزنم و شروع کنم با تست درس و یاد بگیرم

ترخدااا کمکم کنید....مدرسه ایی نیستم و خونم پشت کنکور...دنبال دانشگاه تاپ و رتبه شاخ هم نیستم...پس لطفا موج منفی ندید از حالا شروع کنی نمیرسی

عزیزم وضعیت منم درست مثل خودته ولی فقط کافیه اراده کنی
      من تصمیم گرفتم فقط عمومی بخونم چون رشته مدرسم ریاضی بود الان تصمیم گرفتم برم دنبال چیزی که دوست دارم یعنی زبان
      تو هم چون زمان کمه رو عمومی تمرکز کن چون عمومی چیزیه که با خوندن میتونی بزنی
      ولی درسایی مثل دیفرانسیل یا نمیدونم زیست هرچقدرم بخونی نمیتونی برسونی
      پس زیاد رو عمومی تمرکز کن باور کن بهترین راه همینه الان

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب اول برو سراغ ریاضی بعد برو سراغ زیست و شیمی چون تو وهله اول چون اکثریت ریاضی رو جواب نمیدن اگه ریاضی رو بالا بزنی به مراتب رتبه ات از بقیه بالاتر میشه ریاضی ات اگه خوبه برو گاج بخر مثلا میکرو تستاش بزن چون تست های چندین ساله رو جمع کرده و سوالاش به نظر من راحته-من خودم از راهنمایی دارم مبتکران کار میکنم الان دوستان میگن چی میکرو راحته-- ولی نه واقعا میکرو خوبه و همه سوالای کنکور داره کمتر اذیت میشی بعد برو سراغ زیست بشین اول فقط کتاب رو بخونننننننننن کتاببببببب چون کتاب منبع اصلیه کتاب رو که خوندی تا روز کنکور بشین روزی بیست تست از هر فصل رو بزن یا هر چقدر خودت میدونی بعد برو سراغ ادبیات برای عمومی چون اینم ضریب بالا و غول عمومیه اول قرابت بخوان فقط قرابت کتاب مبحثی الگو رو بزن که نزدیک دو هزار یا بیشتر تست قرابت داره بعد برو سراغ لغت و املا تا بیست درصد دیگه-یعنی حدود 56-درصد ادبیات رو بزنی که درصد خیلی خوبیم هست اگرم خواستی برو سراغ تاریخ ادبیات که اونم میشه هشت درصد و میری بالای 60 درصد بعد ادبیات برو سراغ شیمی مبتکران تکمیلی واسه تست بگیر چون بهترین کتابه واسه تست همه جور سوالم داره این از شیمی بعد فیزیک یا سیر تا پیاز گاج یا گاج نقره ای واسه تست بگیر-میشه همون میکرو-اولم کتاب و جزوه رو بخوان بعد فیزیک برو سراغ عربی که همه توش می لنگن ضریبش از دینی کمتره اما تو رو بالا میکشه برو سراغ ترجمه فقط ترجمه کار کن که نصف عربی رو بتونی بزنی اگرم خواستی بینش کمی قواعد رو بخوان اما چون ترجمه کار میکنی قواعدم در این حین یاد میگیری و برات مرور میشه به نظر من زمین رو هم بخوان ولی فقط درسایی که تو چند سال اخیر سوال زیاد ازش اومده تا بازم درصدت بره بالا در اخر برو سراغ دینی و زبان دینی پیام ایات و معنی ایات خیلیییییییی مهمن چون ر اساس اونا سوال میدن برای زبان لغات 504 لفت ضروری رو بخوان یا کتاب جامع اناری

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ١٥ هفته تا كنكور
      شيمي ها كلا ١٢ فصل هستن شما اگه واسه هر فصل ١هفته وقت بذاري كلشو خوندي

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عربی زبان دینی اسونه...اگه خوب وقت بذاری بخدا ب بالای 90 میرسی شرط میبندم...ادبیاتم تا50 میتونی برسی...زیست تا 40 حدااکثر..ریاضی فیزیک تا50 جاداری...شیمی دو بخون 34 درصد میاد 25 درصد بگیری کافیه..زمینم که 15 سوالش اسونه 5 تاش سخت 10 تاش متوسط ...زمینم رتبه سازه اگه عمومی هارو بین50تا70 بزنی تخصیصیارم 25تا50 بزنی...زمینم 50 بزنی...تو منطقه سه با فرض نبود معدل که نیست قطعا میتونی زیر 1000 بشی شک نکن...4ماه وقت داری...قول میدم تضمین میکنم...زیر 1000 هم امکان داره بیشی...درضمن اگه انگیزت وامیدت بالا باشه راحت تر از کسی که 10 ماهه خونده رتبه میاری..ببین من هم مث تو میخوام بخونم البته کنکوری96 هستم اما قول میدم ایشالا معدل نباشه زیر 1500 منطقه سه بشم...96 هم برنامه دیگه دارم ...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      ١٥ هفته تا كنكور
      شيمي ها كلا ١٢ فصل هستن شما اگه واسه هر فصل ١هفته وقت بذاري كلشو خوندي
      فقط شیمی بخونه؟
      17 هفته مونده نه 15 آجی

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahaz نمایش پست ها
      تا کنکور فرصت کمی مونده کسی که بخواد شروع کنه تازه و نتیجه مطلوب بگیره باید خیلیییی هوشمندانه پیش بره...

حالا همین که نمیدونم چطور پیش برم هی امروزم برای شروع میوفته فردا..

صفر مطلقم
      م
      برای هر درس هم منابع آموزشی دارم و هم تستی...
      از اونجایی که صفرم و بدون پیش زمینه پس نمیتونم یهو برم رو تست...
      حالا موندم تستی بخونم میفهمم خوبه...
      یا تا اردیبهش فقط تشریحی منابع اموزشیمو که خیلی هم زیاده و تقریبا نصف کتابای موجود و دارم بخونمو از خرداد فقط تست بزنم اونم از کتابایی مث دور دنیا و یا زرد قلمچی اخه وقت نمیشه دیگع تک کتابا رو شروع کنم و تموم کنم

یا کلا قید تمام منابع اموزشیمو بزنم و شروع کنم با تست درس و یاد بگیرم

ترخدااا کمکم کنید....مدرسه ایی نیستم و خونم پشت کنکور...دنبال دانشگاه تاپ و رتبه شاخ هم نیستم...پس لطفا موج منفی ندید از حالا شروع کنی نمیرسی

سلام
      توی دروس اختصاصی روی مباحثی که پر تکرارن و اهمیت زیادی دارن تمرکز کنید
      مقاله ای که تو امضام هم هست مطالعه کنید

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشيد ميدونم اينجا بحثش نيست ولي لطفا هركي ميدونه براي ترميم مغعدل بايد كي برم و چه مداركي بهم بگه ممنون

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز یقینا میتونی یه نتیجه مطلوب بگیری ولی مثل یه مهندس طرح یا سیمان یا اجر بنا را دقیق بریز و حتما مبحث حذف کن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن