خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

ابخاش مستعد قاطی در عربی

سلام هاواریوو؟
      یه حرکتی زدم درسای 2 الیییی 5 عربی دوم و،قسمتایی که خودم بعضی اوقات یا فراموش میکردم یا گیج میشدم و یادداشت کردم که یه جا داشته باشم گفتم واسه شما هم بفرستم

photo_2017-01-03_23-26-00.jpg
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      با سلام . وقت بخیر به همه داوطلبان کنکور و آرزوی موفقیت برای تک تکتون و از المیرا که این دستنوشته رو زحمت کشیده و اینجا ارسال کرده متشکرم فقط در تکمیل این مطالب بگم اسم های ممنوع من الصرف ( غیر منصرف) اولا بچه ها باید بدونن کیان بعدش اگه اینا نقشهای مجروری بگیرن فقط اعرابشان فرعی است نقش های مجروری اینهاست ( مجرور به حرف جر - مضاف الیه مجرور - صفت مجرور - معطوف مجرور ) یعنی بجای کسره بصورت فرعی با فتحه میان ( فتحه جای کسره ) ولی اگه همین غیر منصرفها اولشون( ال) بگیره و یا مضاف به یک اسم یا ضمیر بشن ( بجز ضمیر ی ) در هر سه حالت هم اصلی میشن یعنی در حالت مجروری هم دیگه فرعی نیست و کسره رو میگیرن . نکته دوم : اسمهایی که بعد از ( ایُّها و ایَّتُها ) می یان در کنکور عمومی نیازی به دانستن نقش عطف بیان و صفت اونها نیست چون مخصوص انسانیه فقط بدونید بعد این دوتا حتما باید آن کلمه مرفوع یا محلا مرفوع و ال داشته باشه و جنسش هم با ایها و ایتها بخونه . موفق باشید .
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نترس ! کار من دوباره روییدنه ...

4. Top | #4
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهتر بود می نوشتی الابخاشُ المستعد القاطیاً

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن