خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

دانشجویان پزشکی مدرسان زیست شناسی

سلام دوستان... سوالی که دارم اینه که چطوره که بیشتر مدرسان زیست کنکور ادعا میکنن دانشجوی پزشکی هستن، از طرفی هم دانشجوهای پزشکی همیشه از سخت بودن درس های پزشکی مینالن و میگن که فرصت سر خاروندن ندارن، یادمه یه بار وبلاگ یه دانشجوی پزشکی میخوندم، میگفت از وقتی که پزشکی قبول شده حتی یه فیلم هم نتونسته ببینه، پس چه جوریه که بعضیاشون میان و تدریس میکنن؟؟ اصلن درسای پزشکی تا چه حد سخته؟ یه دانشجو چقدر میتونه وقت آزاد داشته باشه؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هستن از دوستان که زیست تدریس میکنن ، حتی بعضا عربی و... هم میگن
      من خودم قبول ندارم این نوع پول در آوردن رو ولی زندگی خرج داره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداوکیلی زندگی خرج داره . بعدشم کتابا دانشگاه که مثل دبیرستان نیست. ی کتاب ساده اش 20 تومنه دیگه حساب کن طرف نتر/گریز ،هارپر،گایتون و ... رو بخاد بگیره چقدر میشه هزینه اش
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مورد دیدم نذاشته مهر ثبت نامش تو دانشگاه خشک بشه اومده واسه بچه ها مشاوره و کلاس زیست گذاشته با هزینه ... نگم بهتره
      بگو درصد زیستش تو کنکور چند بود؟ 50 ! : |
      بنظرتون این کار هرچند برای خرج و مخارجش کار درستیه؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لعنت به دانشجوهای پزشکی که از ساده لوحی بچه های کنکوری سوء استفاده میکنن و کنکورو به *** کشیدن...اون از کتاب نوشتنشون اون از کلاسای صدمن یه غاز! یه عده فکر میکنن اگر دبیر زیست نشن به سیستم اموزشی کشور ضربه غیرقابل جبرانی میخوره...ننگ بر شما!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متاسفانه بله تو اینستا به وفور مشاهده میشه دانشجویان پزشکی و مهندسی...همه هم ازشون مشاوره میخواد خوب درامدی داره..حتی دانشجویان حقوقم دس به کار شدن......هجوم خیلیا به تجربی یکی از عواملشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایرانی اگه تو راحت ترین جای دنیا هم باشه ..باز میناله و میگه سخته .. خیلی به حرفاشون توجه نکن ...
      نترس ! کار من دوباره روییدنه ...

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      بستگی داره تا چه حدی درگیر اینکار بشی.یکی از هم دانشگاهیام ترم پنجه و تو شهرشون زیست ندریس میکنه.معدلشم بد نیست.
      درسای پزشکی خسته کننده هست.باید تفریحم داشت!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تازه طبق آخرین اخباری که شنیدم بچه های پزشکی دانشگاه تهران تو کار موسیقی هم هستن و توی خوابگاه !! گیتار و انواع آلات موسیقی رو کار میکنن !!
      دیگه مشاوره و تدریس و همکاری با کانون و ... عادیه

در کل میگن تا کارای بهتری برای انجام دادن هست چرا درس خوندن ! درس خوندن برای شب امتحانه ! ( البته همیشه تعداد اندکی این وسط استثنا هستن اونارم باید در نظر گرفت )

ولی کسی بخواد واقعا این رشته رو بخونه واقعا کارش سخت میشه ( اونم 7 سال )مثلا من یکی دیگه رو میشناسم که رتبه برتر بود الانم برای اینکه بتونه درس بخونه خونه گرفته و خوابگاه نرفته

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      سلام.
      بستگی داره تا چه حدی درگیر اینکار بشی.یکی از هم دانشگاهیام ترم پنجه و تو شهرشون زیست ندریس میکنه.معدلشم بد نیست.
      درسای پزشکی خسته کننده هست.باید تفریحم داشت!
      زمینه سازی ؟
      آی شیلوخ
      بیخیال تدریس شو بورسیه بگیر برو پیش بابک تبریز جا باز بشه انتقالی بگیرم بیام جاتو پرکنم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تدریس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان... ولی درواقع منظور اصلی من تدریس نبود، بلکه میخواستم بدونم دروس رشته پزشکی تا چه حد سخته و دانشجوی این رشته چقدر میتونه وقت ازاد داشته باشه، یعنی باید هفت سال فقط درس بخونیم، یا میتونیم به علایق دیگمون هم برسیم، حالا یکیش پول درآوردن از راه تدریس، یا ورزش و هنر و اینجور چیزا

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      تازه طبق آخرین اخباری که شنیدم بچه های پزشکی دانشگاه تهران تو کار موسیقی هم هستن و توی خوابگاه !! گیتار و انواع آلات موسیقی رو کار میکنن !!
      دیگه مشاوره و تدریس و همکاری با کانون و ... عادیه

در کل میگن تا کارای بهتری برای انجام دادن هست چرا درس خوندن ! درس خوندن برای شب امتحانه ! ( البته همیشه تعداد اندکی این وسط استثنا هستن اونارم باید در نظر گرفت )

ولی کسی بخواد واقعا این رشته رو بخونه واقعا کارش سخت میشه ( اونم 7 سال )مثلا من یکی دیگه رو میشناسم که رتبه برتر بود الانم برای اینکه بتونه درس بخونه خونه گرفته و خوابگاه نرفته
      شب
      امتحانی نمیشه درس ها رو جمع کرد واقعا
      منم تدریس المپیاد و کنکور دارم اما نمیذارم که بکشه به آخر
      تو خوابگاه تهران بچه ها همه کار میکنن موسیقی که چیزی نیست

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      ممنون دوستان... ولی درواقع منظور اصلی من تدریس نبود، بلکه میخواستم بدونم دروس رشته پزشکی تا چه حد سخته و دانشجوی این رشته چقدر میتونه وقت ازاد داشته باشه، یعنی باید هفت سال فقط درس بخونیم، یا میتونیم به علایق دیگمون هم برسیم، حالا یکیش پول درآوردن از راه تدریس، یا ورزش و هنر و اینجور چیزا
      بستگی
      به نگاهتون به علم و تحصیل داره. مسلما آدم نمیتونه ربات باشه و 7 سال فقط درس بخونه اما کسی که میخواد درس بخونه واقعا نیاز به تلاش بیشتری نسبت به کنکور داره البته رشته من از پزشکی درس هاش سنگین تره|:

15. Top | #15

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      بستگی
      به نگاهتون به علم و تحصیل داره. مسلما آدم نمیتونه ربات باشه و 7 سال فقط درس بخونه اما کسی که میخواد درس بخونه واقعا نیاز به تلاش بیشتری نسبت به کنکور داره البته رشته من از پزشکی درس هاش سنگین تره|:
      ایشالا ما هم به مقام شما نائل بشیم
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن