خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رتبه بندی دانشگاه ها

رأی دهندگان
    42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • امیر کبیر تهران

7 16.67%
    • صنعتی شریف تهران

16 38.10%
    • علم و صنعت تهران

3 7.14%
    • خواجه نصیر الدین طوسی تهران

1 2.38%
    • دانشگاه رجایی تهران

5 11.90%
    • دانشگاه خوارزمی تهران

2 4.76%
    • تهران

14 33.33%
    • دانشگاه آزاد اسلامي

2 4.76%
    • دانشگاه صنعتي اصفهان

3 7.14%
    • دانشگاه شيراز

7 16.67%
    • دانشگاه تبريز

7 16.67%
    • دانشگاه فردوسي مشهد

2 4.76%
    • دانشگاه شهید بهشتی تهران

13 30.95%
    • دانشگاه ارومیه

4 9.52%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با اینکه تجربیم شریف خیلی دوست دارم - اما برای تجربی شهید بهشتی / شیراز بخصوص شیراز که داره سریع رشد میکنه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ملاک برتری فقط برتری علمی اساتید و دانشجو ها نیست . جو دانشگاه هم خیلی اهمیت داره . از نظر جو ، دانشگاه تهران بهترین دانشگاهه به نظرم .امیرکبیرم بد نیست . ولی شریف اصلا راضی نیستم ازش ...
      ویرایش توسط amiri : 22 آبان 1395 در ساعت 01:31

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم شریف بهترین دانشگاهه..واسه دانشجوهاش یه تفکر خاص میسازه...واقعا دوست دارم یه بار تو یکی از کلاساش بشینم...کاش دانشگاه های علوم پزشکی مون هم تو دنیا در حد شریف شناخته شده بود
      نانوایی شلوغ بود و چوپان مدام این پا و آن پا میکرد..نانوا به او گفت:چرا انقدر نگرانی؟؟
      گفت : گوسفندانم را رها کرده ام و آمده ام نان بخرم ، میترسم گرگ ها شکمشان را پاره کنند!
      نانوا گفت : چرا گوسفندانت را به خدا نسپرده ای؟
      گفت :سپرده ام اما او خدای "گرگها" هم هست

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من

شريف
      اميركبير
      تهران
      ص اصفهان
      علموص
      خواجه نصير
      خوارزمي

درضمن يه چيز بگم من خودم وقتي خوارزمي قبول شدم ناراحت بودم فكر ميكردم دانشگاه بديه امكانات دانشگاه ما به شرح زير

سه تا سلف
      سه تا بوفه
      پنج تا اتوبوس داخلي
      استخر سر پوشيده
      زمين فوتبال چمن
      زمين تنيس
      بازارچه
      درمانگاه
      دارو خانه
      چهار تا خوابگاه
      خوابگاه مهمانان داره
      آرايشگاه
      خياطي
      ابزار فروشي
      لوازم التحرير
      رصدخانه
      مسجد
      يدونه هم آرامگاه شهداي گمنام داره خخخخ
      يك رود مصنوعي از وسط دانشگاه رد ميشه
      آزمايشگاه هاي مجهزي هم داره مخصوصا واسه رشته عمران من خودم رفتم البته زياد سر در نياوردم كه دقيقا واسه چيه
      مساحت زمينشم تو مپ نگاه كنيد خيلي بزرگ و سرسبزه عكساشو تو اينترنت حتما ببنينيد حدود سيصد هكتار زمينه
      كلي فضاي سبز داره
      سبزي خوردن سلف همونجا كشت ميشه گوجه هايي هم كه واسه كباب تو سلف ميدن همونجا كاشته ميشه
      آبياري قطره اي داره كل زميناش
      اگر دانشگاهي تو تهران پيدا كرديد اينهمه فضاي سبز داشته باشه بهتون جايزه ميدم
      درضمن ايستگاه تاكسي تا مترو گلشهر هم داره واسه دوستاني كه از تهران ميان كرج خيلي سخت نيست رفت و آمد

دانشكده هاي فني ، ادبيات ، رياضي و علوم كامپيوتر، معماري ، روان شناسي ، علوم انساني ، فيزيك ، شيمي ، زمين شناسي ، زيست شماسي و ...داره تو سايتش نوشته

كلاس هاي دانشكده فني هم با كلاساي دانكشده هاي ديگه فرق ميكنه صندلي ها همه صندلي كامپيوتره جلو هر ميز يك كامپيوتر هست

اكثر استاداي ارشدش هم استاد تمام هستن و بيشترشون تحصيل كرده خارج از كشور هستن بيشتر جزواتشون هم ترجمه جزوه هاي خودشون هست
      جزوه زمين شناسي مهندسيمون هم از طرف دانشگاه اتريش هست روش آرمش زده شده و به زبان اصلي انگليسي هست
      اول بسم الله هم رفتيم يدونه كلاسور چرم بهمون دادن قشنگ بوي چرم طبيعي ميداد آرم مارال چرم روش بود

دوستاني كه ميگفتن خوارزمي بده يكبار بيان سلف ما ته ديگ بخورن ميفهمن سلفاي ديگه به درد نميخوره

البته لازم به ذكره كه اون خوارزمي كه تو تهرانه دو هزار نمي ارزه خيلي قديميه من پرديس كرجشو ميگم

يكسري ابهامات هم داره پرديس كرج ١- اينكه پرديس نيست يعني مدرك سراسري ميخوره فقط اسمش پرديس كرجه ما به اسم "دانشگاه خوارزمي تهران- محل تحصيل البرز " انتخاب رشته كرديم
      ٢- تو مدرك ميخوره تهران نه كرج
      ٣- فقط محل تحصيل بيشتر رشته ها تو كرجه
      ٤- قبلا ميخواستن پرديس خودگردانش كنن كرجو ولي اجازه ندادن بهشون واسه همينه دانشكده هاش و محيطشو خوب درست كردن وگرنه اينطوري نميشد خخخخ
      ٥- دانشگاه خوارزمي جزو دانشگاه هاي الف هست و موقع كار پيدا كردن فرقي با مدرك تهران و بهشتي و اينا نداره (البته داستان شريف فرق ميكنه)
      ٦- چون محل تحصيلش افتاده كرج به خاطر همون بورسيه براي خارجش بيشتر از دانشگاه هاي ديگس يه چند تا بورسيه به خاطر تهران بودنش و يه چند تا بورسيه به خاطر البرز بودنش ميگيره جهت اطلاع عزيزاني كه ميخوام برن اونور
      ٧- قبلا هم كه اسمش تربيت معلم بوده بازم تعهدي نسبت به آموزش پرورش نداشته اسمشه تربيت معلمه شما هيچ تعهدي ندارين .. اون تربيت دبير رجايي هست كه تعهد داره ... اصلا يكي از دلايل عوض كردن نامش به خوارزمي رفع همين ابهام بوده قبلا فكر ميكردن معلم تربيت ميكنه ولي اينطوري نيست
      ویرایش توسط cyanogen : 28 آبان 1395 در ساعت 14:44

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نظر سنجی قبول نیس.. .بر و بچ تجربی چون تعدادشون زیاده و بهترین دانشگاهشون تهران و بهشتیه متعصبانه نظر دادن...ولی بازم شریف بالاتره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      نظر سنجی قبول نیس.. .بر و بچ تجربی چون تعدادشون زیاده و بهترین دانشگاهشون تهران و بهشتیه متعصبانه نظر دادن...ولی بازم شریف بالاتره
      Viva Sharif Uni & Mathematics [emoji123] [emoji1]
      رها کن رئیس

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خبطبقرتبهبندیQs
      علوم پزشکی تهران رنک251 رو داره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تهران........شریف.......شهید بهشتی.........امیرکبیر.....

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

خبطبقرتبهبندیQs
      علوم پزشکی تهران رنک251 رو داره

دروغ در روز روشنشرم کن...تصویر زیر آخرین رتبه بندی qs هست..تازه دانشگاه تهران که تو تصویره...از دانشگاه علوم پزشکی تهران جدایه....علوم پزشکی تهران رو تو رتبه بندی اصلا نداره
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6-%DB%B1%DB%B1-%DB%B1%DB%B8-%DB%B2%DB%B3-%DB%B4%DB%B2-%DB%B4%DB%B3.jpg

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

11. Top | #26
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــمـ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــو ن
      تــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــآ م
      دانشـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــگـ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــا ه
      هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــا
      یــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ.
      ر نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ.
      اســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـتـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــ.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دروغ در روز روشنشرم کن...تصویر زیر آخرین رتبه بندی qs هست..تازه دانشگاه تهران که تو تصویره...از دانشگاه علوم پزشکی تهران جدایه....علوم پزشکی تهران رو تو رتبه بندی اصلا نداره
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۶-۱۱-۱۸-۲۳-۴۲-۴۳.jpg
مشاهده: 152
حجم: 116.7 کیلو بایت
      نیشتو
      ببند بینم سپهر...
      اولا من گفتم رشته پزشکی نه رتبه کلی...اینم لینک
      Tehran University of Medical Sciences | Top Universities

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      در حال حاضر رتبه بندی دانشگاه های مهندسی کشور چطوره؟
      کسی رتبه بندی خوبی از ده تای اول داره؟
      نظرتونم بگید لطفا

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بچه ها ممنون میشم اگه لطف کنید و به ۳ سوال بنده جواب بدید. اگر هم میشه لطف کنید و دلیل رو هم ذکر کنید.

۱- پرستاری دانشگاه تهران یا شهید بهشتی یا ایران؟
      ۲- روان شناسی دانشگاه تهران یا شهید بهشتی؟
      ۳- شیمی دانشگاه تهران یا صنعتی شریف؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masomi نمایش پست ها

همش تهران
      پرستاری تهران که واقعا عشقه تو ساختمونش استخر هست پارک هست ولی کتابخونش خوب نیست یه بار خواستم یه کتاب بگیرم ازشون کارت ملی خواستن
      حالا از شوخی و اینا بگذریم کلا هیئت علمی تهران بهتره و اگه بخوای وارد پژوهش بشی تهران خیلی بهتر از قیه میرسه مثلا طرح منتورینگ داره که بقیه جاها ندیدم و ...

خیلی خیلی ازتون ممنونم. میشه ازتون بپرسم که به نظرتون روان شناسی دانشگاه تهران رو برم یا پرستاری اش رو؟ یک سوال دیگه هم خدمت تون داشتم. آیا بعد از فارغ التحصیل شدن تاثیری داره که من پرستاری دانشگاه تهران رو خونده باشم یا یه جای دیگه. یعنی برام امتیاز محسوب میشه. یا نه . فرقی نداره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن