خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 101
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات نهایی حوصلم نمیشد شعر حفظ کنم نوشتم شعرو استینام رو زدم بالا گذاشتم تو استینم به راحتی نوشتم گذاشتم سره جاش

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بحث تقلبه؟
      سال سوم ترم دوم امتحان تاریخ
      ماهاعم ک درگیر امتحان نهایی بودیم و عص مصابم نداشتیم، نمیدونم موافقین یا ن ولی تاریخ واقعا عذابی بود واس خودش
      منم هیچی نخونده بودم کتاب نمیتونسم باز کنم و مراقبمونم از اون حواس جمعا. ... از دوستای حرفه ایمم دور افتادم دیگ نور علی نور :D

برگه رو نگا کردم دیدم هیچی بلد نیستم سوالا هم سخخخخت
      ! اخرین زورمو زدم ب نفر جلویی ی برگه دادم ک من هیچی ننوشتم و کمک و فلان و اینا
      ک اونم جواب نداد و منم ناامید سرمو گذاشتم رو میز تقریبا دیگ داشت خابم میبرد
      دیدم فایده نداره بلند شدم ک برگرو بدم دیدم ی برگه مچاله روی میزع :/ تقریبا هفت هشت نمره بود o_O
      و با چرت و پرتایی ک خودم نوشته بودم یه دوازده سیزده نمره یی شد (دیگ خیلی شانس اوردم ک میز اخر بودمو مراقبم ندیده بود! تنها خوش شانسی زندگیم همین بود =))
      خدا خیرش بده نفر جلوییو قبلش خیلی با هم صمیمی نبودیم ولی بعد اون امتحان از صمیمی ترین دوستانم شد ^___^

پ. ن : تقلب باعث تقویت مودت و دوستی میشه، دوستانتون رو دریابید هنگام امتحان، نامرد نباشید

3. Top | #78
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امتحانی رو یادم نمیاد که تقلب نکرده باشم... تقلب های خفنی هم میکردم ، از روی کتاب و جزوه
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوم دبیرستان
      امتحانات ترم اول
      انقد با دوستم ضایع تقلب میکردیم که کل کلاس میخندیدن

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستش من اصلا بلد نیستم تقلب کنم.میترسم...واسه همین هیچ وقت یاد نگرفتم سرم همیشه ب کار خودم گرمه.
      اخرین باز سر امتحان زمین ترم دوم بود...همین سال چهارم با دوستم.

6. Top | #81
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      تقلب تا دلت بخواد
      ولی بیشتر تقلب میدادم

7. Top | #82
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یادش بخیر دوم دبیرستان یه نوکیا 7230 داشتم از بس تو نیمباز و این چیزا میپلکیدیم، چشم بسته میتونستم تایپ کنم از بس چت کرده بودم. سر امتحان ادبیات، یه سوال بود ک خاوران نامه از کیست؟ منم همیشه اوک گوشه آخر کلاس مینشستم دیگه زل زده بودم ب برگه و با اون دستم تو کشوی میز، سوالو از نت در اوردم.
      البته اون موقع سرعت نت ایرانسل خوب بود

8. Top | #83
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کلا موافقم که مزه امتحان به تقلبشه
      وگرنه همه بلدن درس بخونن 20 بگیرن اما 12 که با تقلب بدست بیاد واقعا بیشتر به آدم میچسبه بخصوص اگه معلمه رو اعصاب باشه مث درس ریاضی

9. Top | #84
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پارسال امتحانات دیپلم مجدد فیزیک3 تجربی رو 19.25 گرفتم. درحد 16 هم بلد نبودم ولی برگه رو دادم به مسئول حوزه که مهندسی برق یا کامپیوتر داشت برام پر کرد

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امتحان نهایی خرداد ادبیات ، عربی ، فیزیک ، شیمی و زیست !
      قشنگترینش ماله زیست بود ، فایل پی دی اف کتاب درسی رو توی موبایلم گذاشتم و موبایلم رو توی جورابم گذاشتم و خاموشش کردم .
      وسط امتحان ، سوالایی را که بلدنبودم رو حفظ کردم و اجازه گرفتم برای دستشویی رفتن ، خیلی شیک و مجلسی جواب همشون رو از موبایلم نگاه کردم و برگشتم سر جلسه !

مثل چی ترسیده بودم ولی از پسش بر اومدم

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It.is.me.beach نمایش پست ها
      امتحان نهایی خرداد ادبیات ، عربی ، فیزیک ، شیمی و زیست !
      قشنگترینش ماله زیست بود ، فایل پی دی اف کتاب درسی رو توی موبایلم گذاشتم و موبایلم رو توی جورابم گذاشتم و خاموشش کردم .
      وسط امتحان ، سوالایی را که بلدنبودم رو حفظ کردم و اجازه گرفتم برای دستشویی رفتن ، خیلی شیک و مجلسی جواب همشون رو از موبایلم نگاه کردم و برگشتم سر جلسه !

مثل چی ترسیده بودم ولی از پسش بر اومدم
      حق یه بد بخت مثل من رو خوردی با این کارت ...

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      حق یه بد بخت مثل من رو خوردی با این کارت ...
      دوست عزیز ، من قبل امتحانا تصمیم تغییر رشته به انسانی گرفته بودم و این درس ها رو با اینکار فقط پاس کردم چون حوصله خوندنشونو نداشتم ، نمره ی زیست نهاییم هم ده شد . حق شما هم خورده نشده و هیچ امتیاز تاثیر معدلی هم داخل زیر گروه انسانی به نفع من داده نمیشه !

پ.ن : همچنین تاثیر معدل که مثبته ، پس در هر صورت چه فرقی داره ؟!
      ویرایش توسط It.is.me.beach : 19 آبان 1395 در ساعت 23:10

13. Top | #88
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخرین تقلبم اگ اشتباه نکنم همین تابستون امتحان مقدماتی واسه گواهینامه بود ک به ی خانومی تقلب رسوندم اونم ی تقلب رسوند ک بی غلط قبول شم.خخخخخ
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

14. Top | #89
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سه شنبه امتحان زمین. قبل اون دوشنبه امتحان زیست که بعد از زدن چنتا تسلیم شدم و بقیه سوالارو تقلب کردم.کل امتحانای زیست کلاسمون رو با تقلب می نویسیم(البته کلاس بیرون نه مدرسه). تو نهایی تقلب نکردم ولی بزور تونستم یه مقدار برسونم. تو قلمچی هم آخرین تقلبم برمیگرده به دوم دبیرستان
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

15. Top | #90
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It.is.me.beach نمایش پست ها
      دوست عزیز ، من قبل امتحانا تصمیم تغییر رشته به انسانی گرفته بودم و این درس ها رو با اینکار فقط پاس کردم چون حوصله خوندنشونو نداشتم ، نمره ی زیست نهاییم هم ده شد . حق شما هم خورده نشده و هیچ امتیاز تاثیر معدلی هم داخل زیر گروه انسانی به نفع من داده نمیشه !

پ.ن : همچنین تاثیر معدل که مثبته ، پس در هر صورت چه فرقی داره ؟!
      داش یوزرنیمت خعلی ....
      ساحل! این منم
      خوشا دیدار ما در خواب ...

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن