خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 76
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من و خوابگاه دانشجویی

سلام این تاپیک صرفا جهت درد و دل هست و هیچ ارزش دیگری ندارد
      خب داستان زندگی من از اونجایی شروع شد که من بعد کنکور 94 تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم و تا کنکور 95 تلاشم رو کردم تا یه رشته و دانشگاه خوب قبول شمخلاصه به هدفم رسیدم و رشته ی مورد علاقم اونم توی شهر مورد علاقم قبول شدم یعنی داروسازی روزای اول که کلا شاد بودم تا اینکه رفتم ثبت نام و بعدشم آدرس یه خوابگاه رو دادن و گفتن برو اونجا حالا من با توجه به رشته ای که قبول شدم انتظارم از خوابگاه یه خوابگاه دولتی با اتاق 2 نفره و امکانات خوب و ... بود ولی زهی خیال باطلگفتند برای 2 ترم اول باید خوابگاه پردیس بری که اونم نیم ساعت تا دانشگاه فاصله داره منم گفتم خب چاره نیست...رفتم خوابگاه رو ببینم که کاخ تصوراتم فرو ریخت...یه ساختون نسبتا قدیمی به شکل آپارتمان خودشم توی یک سوییت که 10 نفر توش هستن یعنی تصور کن با 10 نفر توی یک وجب جا درس بخونی خودشم طبقه 8 خودشم با امکانات کم یه یخچال کوچولو که فقط بطری آب معدنیم توش جا میشهحلاصه گفتم تا آخر هفته تحمل کنم تا برگردم شهرمون و از والدینم بخوام که یه خوابگاه با شرایط بهتر برام پیدا کنن حلاصه کلی گشتم تا یه خوابگاه خوب پیدا کردم ولی پدر محترم اجازه ندادن این بود شرح حال منباید بسوزم و بسازمحقم نبود با این همه زحمت به اینجا برسم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینجا ایران است...
      کشوری خوابیده روی نفت و گاز و معادن غنی و جاذبه های بی نهایت گردشگری و هزاران منبع سرشار ثروت
      اما ... .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به جای این که به درس و دانشگاهم فکر کنم فکرم مشغول خوابگاه و مشکلاتش شده هیشکی هم درکم نمیکنه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عوضش رشته خوبی قبول شدی ارزش سختی کشیدن داره من حاضر بودم جای تو باشم باهمه سختیاش...موفق باشی
      رها چو برگ خسته در باد🍃

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.1997 نمایش پست ها
      عوضش رشته خوبی قبول شدی ارزش سختی کشیدن داره من حاضر بودم جای تو باشم باهمه سختیاش...موفق باشی
      منم قبلا مثل تو فکر میکردم ولی الان که تو موقعیتش قرار گرفتم میفهمم اشتباه کردم منم حاضرم سختی بکشم ولی سختی برای درس و دانشگاه نه برای خوابگاه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Hastii نمایش پست ها
      منم قبلا مثل تو فکر میکردم ولی الان که تو موقعیتش قرار گرفتم میفهمم اشتباه کردم منم حاضرم سختی بکشم ولی سختی برای درس و دانشگاه نه برای خوابگاه
      خب اینم جزئی از درسته دیگ...میفهمم چی میگی من با اینکه خوابگاهی نیستم ولی میدونم چقد سخته شرایطش وقتی دوستای خوابگاهیمو میبینم سعی کن قوی باشی همه اینا میگذره خاطره میشه خدارم شکر کن
      رها چو برگ خسته در باد🍃

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زورت بهشون نمیرسه بزنیشون ! حکومتو در اختیار بگیری ؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #8
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوابگاه ديگه!! سختي هاي زيادي داره!!عادت مي كني!!دو سه ماه ديگه سختياش تمومه!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satar98 نمایش پست ها
      خوابگاه ديگه!! سختي هاي زيادي داره!!عادت مي كني!!دو سه ماه ديگه سختياش تمومه!!
      دو سه ماه دیگه امتحانات شروع میشه خیلی سخته و نمیتونم زیاد اونجا درس بخونم البته مثل اینکه بقیه دوستام مشکل زیادی ندارن و من اینطوری شدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم عزیزم.

امیدوارم همه به چیزی که صلاحشونه برسن و مثل شما پشتکار و اراده داشته باشن. (از جمله خودم)

نمیتونی با چند نفر دیگه برای گرفتن یه خونه داشنجویی اقدام کنی؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شب ها هم من میخوام ساعت 12 بخوابم ولی بقیه نه ....خودشم همش صحبت میکنن و خوابم نمیبره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شرایطط رو درک میکنم به نظرم به جای اینکه گله کنیو غصه بخوری شخصیتت رو تغییر بده سعی کن مثل اونا باشی میدونم سخته ولی باید عادت کنی !

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به جز من 9 نفر هستن نه بابا زورم به یکیشون هم نمیرسه چه برسه 9 نفر
      20 تا پسر تو ی خونه 2*3 باشن با هم سر میکنن تازه کلی میگن و میخندن ! مگ بخوان دیگ خیلی تخس بازی در بیارن ک در اون صورتم دعوا دایره

ولی شما دخترا کلا خیلی با هم کنار نمیایین

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

20 تا پسر تو ی خونه 2*3 باشن با هم سر میکنن تازه کلی میگن و میخندن ! مگ بخوان دیگ خیلی تخس بازی در بیارن ک در اون صورتم دعوا دایره

ولی شما دخترا کلا خیلی با هم کنار نمیایین
      اتفاقا به منم خوش میگذره با دوستام ولی بحث درس خوندن هست و یه رشته ی سخت

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام این تاپیک صرفا جهت درد و دل هست و هیچ ارزش دیگری ندارد
      خب داستان زندگی من از اونجایی شروع شد که من بعد کنکور 94 تصمیم گرفتم پشت کنکور بمونم و تا کنکور 95 تلاشم رو کردم تا یه رشته و دانشگاه خوب قبول شمخلاصه به هدفم رسیدم و رشته ی مورد علاقم اونم توی شهر مورد علاقم قبول شدم یعنی داروسازی روزای اول که کلا شاد بودم تا اینکه رفتم ثبت نام و بعدشم آدرس یه خوابگاه رو دادن و گفتن برو اونجا حالا من با توجه به رشته ای که قبول شدم انتظارم از خوابگاه یه خوابگاه دولتی با اتاق 2 نفره و امکانات خوب و ... بود ولی زهی خیال باطلگفتند برای 2 ترم اول باید خوابگاه پردیس بری که اونم نیم ساعت تا دانشگاه فاصله داره منم گفتم خب چاره نیست...رفتم خوابگاه رو ببینم که کاخ تصوراتم فرو ریخت...یه ساختون نسبتا قدیمی به شکل آپارتمان خودشم توی یک سوییت که 10 نفر توش هستن یعنی تصور کن با 10 نفر توی یک وجب جا درس بخونی خودشم طبقه 8 خودشم با امکانات کم یه یخچال کوچولو که فقط بطری آب معدنیم توش جا میشهحلاصه گفتم تا آخر هفته تحمل کنم تا برگردم شهرمون و از والدینم بخوام که یه خوابگاه با شرایط بهتر برام پیدا کنن حلاصه کلی گشتم تا یه خوابگاه خوب پیدا کردم ولی پدر محترم اجازه ندادن این بود شرح حال منباید بسوزم و بسازمحقم نبود با این همه زحمت به اینجا برسم
      سلام
      کجا قبولیدی؟

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)