خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه شما و پیشنهادتون برای تابستون درس زیست چیه؟

سلام خدمت آقای دکتر خسته نباشید

تعریف شما را زیاد شنیدم از دوستان در تهران و کرج البته من خودم شهرستان هستم امسال هم کنکور دادم بعد نبود ولی هنوز اطمینان ندارم که پزشکی رو بیارم خواستم ببینم برنامه شما و پیشنهادتون برای تابستون چیه فشار رو چه درسایی باید باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VCP نمایش پست ها
      سلام خدمت آقای دکتر خسته نباشید

تعریف شما را زیاد شنیدم از دوستان در تهران و کرج البته من خودم شهرستان هستم امسال هم کنکور دادم بعد نبود ولی هنوز اطمینان ندارم که پزشکی رو بیارم خواستم ببینم برنامه شما و پیشنهادتون برای تابستون چیه فشار رو چه درسایی باید باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
      با سلام
      خدمت شما دوست عزیز
      در درجه اول امیدوارم که امسال رتبه لازم برای قبولی در رشته دلخواهتان را کسب کنید در غیر اینصورت بعد از منتشر شدن نتایج اولیه کنکور سراسری در نیمه اول مرداد ماه که با توجه به رتیه بدست اورده شده قبولی و عدم قبولی شما تا حدودی خیلی زیادی مشخص میشود و برنامه پیشنهادی من به شما که فارغ التحصیل هم هستید و دوستان عزیزی که سوالاتی مشابه سوال شما دارند این است که :
      در درجه اول باید در برگه ای مشکلاتی که به نظر خودتان باعث نتیجه نگرفتن شما شده است را با دقت در آورده و جلوی هر کدام از این مشکلات راه کار مناسب برای مقابله با آنها پیدا کنید و یادداشت کنید.
      نقاط قوت و ضعف خود را در دروس مختلف پیدا کنید و براساس آن وقت مناسب برای آنها بگذارید مثلا اگر در درس ریاضی همانند اکثر دانش آموزان تجربی دارید مشکل دارید باید بررسی بشود که آیا منابع که از آنها استفاده میکردید باید تغییر کنند یا نه ؟ از چه منابع جدید در صورت نیازاستفاده کنید؟ آیا برای بر طرف کردن این مشکل باید به کلاس خاصی بروم؟ از سیدی های آموزشی خاص با توجه به پایه درسی ضعیف یا متوسط خود استفاده کنم یا نه؟ و .... که میتوانید برای پاسخ به این سوالات در صورت نیاز با بنده مشورتنمایید.
      همانند اکثر داشن اموزان تچربی با توجه به پایه درسی خود وقت کافی به دروس اختصاصی و زیست و شیمی بدهید ولی این نکته را فراموش نکیند که دانش آموز موفق کسی است که بتواند تمام دروس را به تعادل برساند افراط و تفریط ممنوع! نمیشود صفر درصد زدن ریاضی را بالا زدن زیست شناسی جبران کرد و بالعکس برای تمام دروس اعم از عمومی و اختصاصی شما باید حداقل درصد لازم نسبت به میانگین کشوری را کسب کنید.
      استفاده از منابع اموزشی صحیح ومورد اطمینان اعم از کتاب آموزشی ،استاد ،سی دی های اموزشی دروس مختلف که بهترین معرف برای این نوع منابع یک مشاور است که طی تجربه و آشنایی با کتب انتشارات مختلف میتواند بهترین ها را با توجه به سطح درسی به شما پیشنهاد کند.
      اگر شما بهترین اساتید و کتب را داشته باشید ولی خودتان برای هدفتان هیچ گونه تلاشی نکنید و با ارزو فکر خیال باشید که قبول میشوید به هیچ جا نخواهید رسید دوست عزیز جناب اقای نیکخو حرف زیبایی میزنند : اگر قرار باشد شما همانند پارسال درس بخوانید همان نتیجه ای را خواهید گرفت که پارسال گرفته اید . شما باید نگرش خود را به کنکور و دروس مختلف عوض کنید تا شاهد تغییر شگرفی در نتیجه کنکور خود باشید اولین رمز برای رسیدن به موفقیت شناسایی از روحیات خود است و براساس همین باید برنامه ریزی کنید.
      من به عنوان یک مشاور فقط میتوانم راه کار های علمی و منطقی که با کار کردن با دانش آموزان مختلف را به شما ارائه دهم و شما باید با تغییر و خلاقیت این روش ها براساس شرایط خودتان بهترین نتیجه را کسب کنید.
      نکته مهم دیگری که به ان باید توجه کنید دوره های منظم و علمی است اگر یک درسی را با تمام نکات و ریز بینی ها
      بخوانید ولی وقت کافی برای دوره این مبحث نگذارید تمام وقت صرف شده به باد رفته میتوانم به جرات بگم یکی از مشکلات بچه ها در عدم قبولی و اینکه با تسلط کافی به تست ها پاسخ نمیدهند استفاده نکردن از دوره های منظم است.
      در بالا سعی کردم گزیده نکاتی که بیشتر مورد توجه و سوالا عزیزان است را پاسخ بدهم باز اگر سوالی بود در خدمت هستم.
      اگر تنها به همین توصیه های بالا پایبند باشید
      موفقیت ازآن شماست .
      با آرزوی موفقیت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من کل تابستون رو باید استراحت کرد!
      بشینی درس بخونی که چی بشه؟؟
      کنکور چیه که بخوای زندگیتو حرومش کنی؟؟؟؟؟
      از اول مهر که شرع کنی حدود 9 ماه وقت داری
      تو 9 ماه حتی میشه رتبه تک رقمی شد!
      ماکه سر جمع 7 ماه بیشتر نخوندیم واسش تازه مدرسه هم میرفتیم!
      فاق ها که مدرسه هم نمیرن!
      پس نگران چی هستین؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb

سلام . بابا jolan این ادم راهنمایی خواسته نه ضدحال حالا حرفت زیادم بد نیست منم تابستون حالشو بردم ولی هرکسی یه کششی داره مثلا من که گیراییم پایینه باید بیشتر از تو درس بخونم . شیطون تو سوادت بیشتر از کتاب درسیه ها چه کاره ای ؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fery نمایش پست ها
      سلام . بابا jolan این ادم راهنمایی خواسته نه ضدحال حالا حرفت زیادم بد نیست منم تابستون حالشو بردم ولی هرکسی یه کششی داره مثلا من که گیراییم پایینه باید بیشتر از تو درس بخونم . شیطون تو سوادت بیشتر از کتاب درسیه ها چه کاره ای ؟؟
      شیطون؟؟
      هه!
      منم مثل شما یه دانش آموز هستم!
      البته بودم!!!!
      حالا واسادم ببینم خدا کدوم دانشگاهو واسمون صلاح دونسته
      تازه اگه باورتون بشه معدل کتبیم 11،75 هستش!
      من فقط دنبال سوالایی که واسم پیش میومد میرفتم
      کاری نداشتم که تو کنکور میاد یا نه!
      خیلی هم زجر میکشیدم چون منابع کم بود وسوالا زیاد!!!
      فقط دوست دارم یاد بگیرم همین!!!!!!
      به شما هم همینو توصیه میکنم!!!!!!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من که دارم واقعا میرم از سایت!
      ول کنین این مسخره بازیارو!
      به جای اینکه بیاین تو اینترنت بگیرین مثل بچه آدم درس بخونین یه دانشگاهی در بیاین یه مدرکی بگیرین!!!
      ما که داریم میریم ولی از من به همه شما نصیحت!
      کنکور یه چیز حرفه ایه وافراد حرفه ای هم توش موفق هستن!!
      اینطور پیش برین مجاز هم نمیشین!!
      دید و روشتونو عوض کنین
      بدرود!!!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      آقای مثلاً حرفه ای!
      که میشینی هر 5 دقیقه یه بار اطلاعیه خداحافظی میدی بیرون و 10 دقیقه بعد باز میای مثل اسمت جولان میدی.
      خودت که معدلت 11 هست حرفه ای محسوب میشی الان؟
      از کنکور چی می دونی؟
      شما فکر میکنی این که رفتی دنبال سوالت این که بقیه درسات رو به گند کشیدی و شدی 11 توجیه می کنه؟
      می خوای بقیه روش عوض کنن. تو که روشت درست بوده الآن رتبه ی چند آوردی؟
      کنکور حرفه ای هست درست، ولی علاوه بر یادگیری باید یاد بگیری موانع جلوت یعنی درسایی که دوستشون نداری رو برای هدفت از سر راهت برداری.
      تو بخش های دیگه زیاد نیستی که بخوام جوابت رو بدم، هی میایم هیچی نگیم لحنت اینقدر زننده هست که مجبور میشیم...
      شما روشت رو عوض کن، کسایی که میان اینجا می خوان بهتر یاد بگیرن.
      هدفشون کنکور هست، هدفشون این نیست که مثل شما 4 تا مطلب بخونن و بیان بقیه رو مسخره کنند.
      ضمناً یک نگاه به سایت بندازی میبینی اینجا اونی که مسخره بازی در میاره فقط خود تویی.

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند نه هر که آینه سازد سکندری داند

بدرود (هرچند که احتمالاً باز میبینمت)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      وقتی اومدم و از آکونتم خارج شدم گفتم شاید بد نباشه یه سری به جا های دیگه بزنم که چشمم به پست شما افتاد!
      همین که دارین آموزش پرورش رو با کنکور و آموزش عالی کشور مقایسه میکنین بیانگر بیتجربگی و نداشتن اطلاعات کافی از کنکور هستش!
      الان تمام افرادی که به قول خودشون معدلشون 19.90 بوده امسال زیر 20 هزار نشدن!
      کنکور هوش میخواد و پشت کار و توکل بر خدا!
      نه حفظ کردن یه مشت متن چرت و نمره گرفتن!

منم اگه دقت کرده باشین نوشتم که فقط 7 ماه درس خوندم!!
      این به نظر شما یعنی چی؟
      یعنی اینکه سال سوم اصلا نمیدونستم درس چیه!
      از بابام به خاطر درس نخوندن کتک میخوردم!
      همه ی ذهنم توی موسیقی بود ولی تو سال پیش دانشگاهی دچار یه تحول عظیم روحی روانی شدم که همه چیزمو تغیر داد!
      ولی از شانس بد شما فقط لحن حرف زدنم تغیر نکرد!
      من قرار بود دیگه نیام
      چون دیگه نمیخواستم وسوسه بشم وبیام تو سایت گناه کنم گفتم رمزمو تغیر بدم یه جوری که دیگه توذهنم نباشه ولی چون حرف شما تنها حرفی بود که تو این مدت که تو سایت بودم باعث شد که من حدود چند ثانیه بهش فکر کنم گفتم شاید بد نباشه که جوابتونو بدم هر چند که نیازی نبود این کارو بکنم و خودمو کوچیک کنم!
      برای همین یه آکونت دیگه ساختم که اینم رمزشو چیزی گذاشتم که یادم نباشه و بیام اینو بنویسم و برم!!
      توی قسمت های دیگه سایت نمیرم چون اونجا فقط در مورد کتاب درسی که در مورد علم 60 یا 70 سال پیش هستش بحث میشه و اگه بخوام مثلا توی قسمت فیزیک در مورد فیزیک هسته ای و نوین حرف بزنم شاید خیلیا از زندگی نا امید بشن!
      اینجا تنها قسمتیه که میشه یکم خارج کتاب حرف زد که بچه ها متوجه بشن!
      در ضم قسمت های دیگه که چیزی نداره!
      مسلما اصلا نیازی به این نیست که رتبمو بگم چون اگه یه آدم حرفه ای بره پستامو بخونه خودش متوجه میشه ولی از اونجایی که شما هنوز خیلی راه داری که باید طی بشه جهت اطلاع شما باید عرض کنم که من 1600منطقه 2 شدم و اینو هم همش مدیون خدا هستم!!
      خدایا
      علم دنیا کجاست و ما داریم سر مورد معدل آموزش پرورش ایران و کنکور حرف میزنیم!
      واقعا به قول خیلی سبز شرم بر ما باد که از علم جهان و کامل ترین دین خدا و ادبیات فارسی و عربی داریم تست طرح میکنیم که بعضیا برن ازش سو استفاده کنن و نون در بیارن!
      به عنوان مثال همین متی آرامفر
      به نظر شما به قول خودش که دکتره چرا نمیره مطب بزنه و از این درسی که خونده در جهت مثبت استفاده کنه و به خلق خدا کمک کنه؟
      چون واسش نداره
      چون همشون دنبال پول هستن!
      ولی از خودش که بپرسی میگه علاقه دارم به درس دادن!
      پس چرا نرفتی استاد دانشگاه بشی؟
      اصلا چرا رفتی پزشکی؟
      میذاشتی یه بدبختی که به پزشکی علاقه داره بره که با مردم کمک کنه حد اقل!
      چرا پول زیاد میگیری و فقط جایی که دانش آموز دختر داشته باشه فقط درس میدی؟
      همشون این طورین چرا
      چون بچه های کنکوری جاهل هستن!

ببخشید که دوباره منو دیدین!
      امیدوارم این پست حذف نشه
      دیگه قول میدم نبینید!
      امیدوارم اینقدر شجاعت داشته باشین که پستو پاک نکنین!
      به دروددددددددددددددددددددد!

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      همین که دارین آموزش پرورش رو با کنکور و آموزش عالی کشور مقایسه میکنین بیانگر بیتجربگی و نداشتن اطلاعات کافی از کنکور هستش!
      من بحثم کنکور نبود که بخوام آموزش و پرورش رو با چیزی مقایسه کنم. می خواستم ببینم خودت که این همه ادعا داری سطحت چقدره.

الان تمام افرادی که به قول خودشون معدلشون 19.90 بوده امسال زیر 20 هزار نشدن!
      کنکور هوش میخواد و پشت کار و توکل بر خدا!
      نه حفظ کردن یه مشت متن چرت و نمره گرفتن!
      شما این آمار دقیق رو از کجا میاری؟ رجوع کن به مصاحبه های سایت کانون فرهنگی آموزش و ببین اکثر (تقریباً همه) رتبه های امسال معدل بالای 19 داشتند. پس درسته که نهایی با کنککور خیلی فرق داره ولی زیاد هم بی ربط نیست.

منم اگه دقت کرده باشین نوشتم که فقط 7 ماه درس خوندم!!
      این به نظر شما یعنی چی؟
      یعنی اینکه سال سوم اصلا نمیدونستم درس چیه!
      از بابام به خاطر درس نخوندن کتک میخوردم!
      همه ی ذهنم توی موسیقی بود ولی تو سال پیش دانشگاهی دچار یه تحول عظیم روحی روانی شدم که همه چیزمو تغیر داد!
      در مورد این قسمت باید بگم بدون شرح... شما که این طور بوده وضعت دیگه چه نصیحتی برای بقیه داری؟

من قرار بود دیگه نیام
      چون دیگه نمیخواستم وسوسه بشم وبیام تو سایت گناه کنم گفتم رمزمو تغیر بدم یه جوری که دیگه توذهنم نباشه ولی چون حرف شما تنها حرفی بود که تو این مدت که تو سایت بودم باعث شد که من حدود چند ثانیه بهش فکر کنم گفتم شاید بد نباشه که جوابتونو بدم هر چند که نیازی نبود این کارو بکنم و خودمو کوچیک کنم!
      برای همین یه آکونت دیگه ساختم که اینم رمزشو چیزی گذاشتم که یادم نباشه و بیام اینو بنویسم و برم!!
      این دفعه ی اول نیست که خداحافظی می کنی و باز میای، متاسفم که این رو میگم ولی امیدوارم آخرین بار باشه.

توی قسمت های دیگه سایت نمیرم چون اونجا فقط در مورد کتاب درسی که در مورد علم 60 یا 70 سال پیش هستش بحث میشه و اگه بخوام مثلا توی قسمت فیزیک در مورد فیزیک هسته ای و نوین حرف بزنم شاید خیلیا از زندگی نا امید بشن!
      اینجا تنها قسمتیه که میشه یکم خارج کتاب حرف زد که بچه ها متوجه بشن!
      در ضم قسمت های دیگه که چیزی نداره!
      اول اینکه اگه قراره تو کتاب درسی فیزیک نوین رو تدریس کنند و مثلاً اصل عدم قطعیت ورنر هایزنبرگ رو بخونیم و اینا... تو دانشگاه باید الک دولک بازی کنیم؟؟؟
      دوم اینکه تیتر انجمن رو نگاه کن. کنکور! کنکور! در مورد فیزیک نوین بیا تو انجمن فیزیک دانان جوان.
      در مورد اینکه قسمت های دیگه چیزی نداره بهتره حتماً به چشم پزشکی مراجعه کنید.

مسلما اصلا نیازی به این نیست که رتبمو بگم چون اگه یه آدم حرفه ای بره پستامو بخونه خودش متوجه میشه ولی از اونجایی که شما هنوز خیلی راه داری که باید طی بشه جهت اطلاع شما باید عرض کنم که من 1600منطقه 2 شدم و اینو هم همش مدیون خدا هستم!!
      من واقعاً موندم شما با این هوش سرشار واقعاً فکر کردی من منظورم از طرح اون سوال فهمیدن عدد رتبه ی جنابعالی بود؟؟؟

خدایا
      علم دنیا کجاست و ما داریم سر مورد معدل آموزش پرورش ایران و کنکور حرف میزنیم!
      واقعا به قول خیلی سبز شرم بر ما باد که از علم جهان و کامل ترین دین خدا و ادبیات فارسی و عربی داریم تست طرح میکنیم که بعضیا برن ازش سو استفاده کنن و نون در بیارن!
      علم دنیا علم دنیا! قراره تو دبیرستان کلاهک هسته ای طراحی کنیم؟ سو استفاده بعضی ها رو کاری ندارم اما درس دادن از شریف ترین شغل های دنیاست.

به عنوان مثال همین متی آرامفر
      به نظر شما به قول خودش که دکتره چرا نمیره مطب بزنه و از این درسی که خونده در جهت مثبت استفاده کنه و به خلق خدا کمک کنه؟
      چون واسش نداره
      چون همشون دنبال پول هستن!
      ولی از خودش که بپرسی میگه علاقه دارم به درس دادن!
      پس چرا نرفتی استاد دانشگاه بشی؟
      اصلا چرا رفتی پزشکی؟
      میذاشتی یه بدبختی که به پزشکی علاقه داره بره که با مردم کمک کنه حد اقل!
      چرا پول زیاد میگیری و فقط جایی که دانش آموز دختر داشته باشه فقط درس میدی؟
      همشون این طورین چرا
      چون بچه های کنکوری جاهل هستن!
      اولاً که متی نه و دکتر مهدی!
      ثانیاً ایشون علاقه ی به تدریس داشته و پول بیشتری هم در بیاره مشکلی داره؟
      شما خودت باشی نمیری؟
      یک نمونه از یه آدم خوب مشابه دکتر شهاب اناری هست.
      رتبه 1 کنکور تجربی.
      ایشون هم پس میشه سودجو و این حرفا.
      در مورد به دختر درس دادن بگم منم قبلاً این فکر رو میکردم ولی دخترا هم با احترام بیشتری برخورد می کنن و هم بیشتر تلاش می کنند.

ببخشید که دوباره منو دیدین!
      امیدوارم این پست حذف نشه
      دیگه قول میدم نبینید!
      امیدوارم اینقدر شجاعت داشته باشین که پستو پاک نکنین!
      به دروددددددددددددددددددددد!
      این پست حذف نمیشه.
      شجاعت هم نمی خواد چون جوابتون هم اینجا هست.

احتمالاً منظورتون از به درووووووووووود هم بدرود هست.
      فکر نمی کردم این رو بگم، اولین بار فکر می کرم شما چون انتقاد کردید بقیه باهاتون اونطور حرف زدن ولی واقعاً مشکل چیز دیگه ای بود.

در هر صورت با آرزوی بهترین ها
      بدرود

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      یه چیز هم یادم رفت بگم این که آقای آرامفر خودش شاید طبابت نکنه ولی با کتابش باعث میشه که خیلیای دیگه دکترای خوبی بشن و به مردم بیشتر هم کمک بشه.

موفق باشید

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها من کاری به دعوای شکا ندارم ولی سطح علمی آموزش ایران خیلی پایینه
      المپیاد ریاضی که جایی واسه صحبت نداره تو کنکور جمله ی نهم دنباله ی فیبو ناچی میخوان!!!!!!!!!!
      من خودم یه سوال از المپیاد ریاضی شوروی اونم مال سال 1864 دادیم معلممون که از بهترین هاس هنگ کرد و گفت سوال واقعا سختیه!!!!!!!!!!!
      منم مث خانم جولان زیادمطالب علمی میخونم ولی باید قبول کنیم که اگه تو کنکور موفق نشم این اطلاعات به دردم میخوره ولی نمیتونم استفاده کنم و هیچ علاقه ای به کتب درسی بخصوص ریاضی ندارم
      من به شخصه از خانم جولان میخوام که تو سایت حضور داشته باشن
      ویرایش توسط صبوادلا : 22 شهریور 1391 در ساعت 21:33

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اوضاع جالب شد!
      ببینید بحث سر بودن و نبودن ایشون نیست که هی ناز می کنن که میرن و فلان!
      اگر می خواستیم برن جای بحث اخراجشون می کردیم.
      موضوع سر لحن صحبت و مسخره کردن و هزار تا چیز دیگه هست.
      در مورد این که علم در ایران هم حرفی برای گفتن نداره راستش من هنوز نمی دونم انتظار دارید مثلاً در دبیرستان با چه علمی رو به رو شید؟
      یه نگاه به این مصاحبه هم بندازید.
      مثلاً شما به همین ریاضی تجربی که می گید هیچ حرفی برای گفتن نداره مسلطید؟
      این که مطالب علمی می خونید خوب خوندن مقاله با بحث علمی ای که ایشون میگه راجع به فیزیک نوین خیلی فرق داره.
      به دردتون هم قطعاً می خوره ولی بحث اینجا این نیست.
      ایشون میگن اینجا مسخره بازی هست و حرف های مزخرفی مثل اینکه اونایی که معدل نهاییشون بالاست کنکور بالای 20 هزار میشن (مثال نقضش خود من) و بعد به ما کنایه میزنن که پست رو حذف نکنید و شجاع باشید!!!
      ایشون تو بخش زیست از این جنجال ها زیاد داشتن ولی متوجه نمی شن اینجا کجاست.
      اگه بحث سر اینه که ایشون میگه یه سوال بدم همه از زندگی قطع امید می کنن میشه سوالی داد که ایشون از آخرت هم قطع امید کنند.
      حالا ما میگیم بله گیریم علم دبیرستانی ایران (که بحث ما هست!) از آفریقا هم عقب تر. این علم 60 70 سال پیش رو چقدرش رو بلدیم که اینجوری اظهار نظر کنیم؟
      این علم 60 70 سال پیش پایه ی نظریات جدید هست.
      باز هم خاطر نشان کنم بحث ما اصلاً این چیزا نبود و لحن توهین آمیز ایشون بود.
      به خاطر جوی که درست کردن ترجیح دادیم پستشون رو پاک نکنیم
      (هر چند ایشون قانون 12 یعنی:
      قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد
      رو چند بار رعایت نکردند که مدیران رو مجاز به اخراجشون می کنه)
      حالا باز طرفدار پیدا کردن.

باز هم میل خودتونه. می خواین اصلاً من برم اگه با رفتن کسی مشکل حل میشه.
      تو این انجمن افرادی مثل آقای RezaSi هستند که سطحشون خیلی از این خانم جولان بالاتر هست ولی همچین رفتاری ندارند.

موفق باشید.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      با تشکر از مهندس شایان

تازه فکر میکنم یه سری ها دارن منا درک میکنن که اونموقع ها چی میگفتم.... سر بسته گفتم که فقط اونایی که در جریان هستن مثه آقا شایان بفهمند

ولی من نمیدونم چرا تو بخش زیست این حرفا زده میشه خیلی راحت میشه پستا را حذف کرد و و بست تاپیک را ولی اینجا ما از این کارا نمیکنیم

من وارد بحثتون نمیشم ولی از خانوم ***** میخوام اینقد احترامشونو پایین نیارن اون از حرفایی در مورد استاد من درکتر آرامفر و در مورد شعر زیست و ... اینم از این... (قرار بود سربسته گفته بشه)!!!!!!!!!!!!!!

چی بگم والله خانواده هر کس.........

بازم تشکر از مهندس شایان
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      امیر آقا من که گفتم اون موقع فکر کردم این "متی" از بچه های بخش زیسته نه "دکتر مهدی آرامفر"!
      بعد یکم حق بدید با توجه به این که من از زیست سر رشته ای ندارم.
      ولی خوب حق کاملاً با شماست ایشون کلاً هیچ حد و مرزی...

بگذریم...

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      بازم اینجا حرف از استاد دکتر آرامفر شد

من به هیچ وجه نمیخواستم جواب دختری ..... بدم

پست قبلیمم گفتم این بحث من نیست ولی وقتی کامل کامنتا را خوندم دیدم تو انجمن زیست که خیر سرمون با دکتر کوچکزاده مدیرش هستیم!!! به برترین استاد بنده بازم برای دومین بار توهین شد

قابل توجه کسایی که همین دو هفته پیش به من میگفتن بیخیال بابا اینقد تعصب نشون نده حالا اون یه چیزی گفته تو انتقاد پذیر باش من در جواب همون دوستان گفتم انتقاد علمی اگر به من بگیرید با کمال میل میپذیرم(که خدا را شکر تا حالا نبوده) ولی توهین به دکتر آرامفر انتقاد نیست

دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم بار دوم

راحت استاد دکتر آرامفر ((مدی آرامفر ) خوانده میشود

مهندس شایان شما نبودی که گفتی من فکر کردم مهدی یکی از کاربرای سایته؟؟؟؟؟؟

شما نبودی که گفتی اشکال نداره زیاد تعصب نشون نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا تحویل بگیرید اینم دفعه دوم

من از شما مهندس شایان گله ای ندارم چون شما خواستید مسیر درست و اخلاقی را انتخاب کنید و به من توصیه کردید که چیزی نگم دیگه و بحث را تموم کنم ولی

باز اوومدم اینجا دیدم بحث را این دختر کوچولو برده سمت دکتر آرامفر پس اوومدم بگم ببخشید چون دیگه نمیتونم به توصیه اخلاقی شما پایبند باشم

نمیتونم جواب ندم ببخشید آقا شایان
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن