خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 66
    1. Top | #1

نمایش مشخصات

Lightbulb سوالات جامع مشاوره ای

سلام.بچه هالطفاهمه سوالای مشاوره ای تونو توی این تاپیک بیان کنید.چون هم یک تاپیک جامع داشته باشیم هم سوالای تکراری پرسیده نشه! به خداسرم گیج میره وقتی میام توی قسمت مشاوره ای هرکی یه سوال داشته برای خودش یه پست جداگونه زده غافل ازاینکه شاید درپست های قبلی مشاوران جواب این نوع سوالو داده باشن! درضمن بااین تاپیک جامع دیگه لازم نیس وقت زیادی برای خوندن این همه موضوع مشاوره ای تلف کنید! وکار مشاوران هم راحت ترمیشه وپست تکراری هم نخواهیم داشت!مرسی

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکربسیارجالبیه!
      اگر کسی گفت:"دوستت دارم!"

تحقیق کن٬شاید:

تکه کلامش باشد...!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولین سوال مشاوره ای: بهترین ساعت مطالعه ی دروس حفظی ودروس حل کردنی چه ساعتیه؟ واینکه باید براساس ترتیب دروس آزمون هابریم جلو مثلااول ادبیات بعد عربی بعد دینی بعد...؟ چون من براساس این ترتیب که میریم جلو وقتی به زبان یاشیمی میرسم ذهنم هنگ میکنه ممنون میشم جواب بدین

تحقیق کن٬شاید:

تکه کلامش باشد...!
      ویرایش توسط selena : 13 دی 1391 در ساعت 00:07

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرشماهدف گذاری دردرسهابرای ازمون هاکارخوبی است ؟چون من اکثراوقات نمیرسم همه دروس روبخونم !
      ساسی استادسخنای استمراری

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sasy نمایش پست ها
      به نظرشماهدف گذاری دردرسهابرای ازمون هاکارخوبی است ؟چون من اکثراوقات نمیرسم همه دروس روبخونم !
      به نظرمن اگه نمیرسی همه دروسو کامل بخونی هدف گذاری خیلی خوبه!به خصوص اگه کانونی باشی!چون تاترازهات خراب میشه میگن هدف گذاری نکردی حتما!نظرشخصیم بود باید منتظرمشاورهای محترم باشی

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقایان مشاوربیست- کورش خان-علی هادی و... مامنتظریم به خدا!!!!!

تحقیق کن٬شاید:

تکه کلامش باشد...!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط selena نمایش پست ها
      اولین سوال مشاوره ای: بهترین ساعت مطالعه ی دروس حفظی ودروس حل کردنی چه ساعتیه؟ واینکه باید براساس ترتیب دروس آزمون هابریم جلو مثلااول ادبیات بعد عربی بعد دینی بعد...؟ چون من براساس این ترتیب که میریم جلو وقتی به زبان یاشیمی میرسم ذهنم هنگ میکنه ممنون میشم جواب بدین
      سلنا خانم بهترین زمان برای درس خوندنتونم ما باید بگیم؟توروخدا انصاف داشته باشین دیگه یه خرده زحمت بکشین خودتون کشفش کنید که چه زمانی فسفر مغزیتون بیشتره و چه زمانی سلول های خاکستریتون نمیکشه...
      کلا اوایل صبح و عصر بازده یی درس خوندن بیشتره...پس سعی کنید دروسی مثه ریاضی رو اول صبح بخونین...یه تجربه شخصیم دارم که بهترین زمان برای خوندن زیست ساعت 10 تا دوازده صبحه که باعث شد من کنکور 83 درصد بزنم....حالا بگذریم...
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقایان مشاوربیست- کورش خان-علی هادی و... مامنتظریم به خدا!!!!!
      شما سعی کنید بهترین زمان درس خوندن رو خودتون پیدا کنید تازگی یه مقاله میخوندم تاکید داشت که حتما برنامه درسیمون تنوع داشته باشه مثلا اینطور نباشه برای دوماه هرروز مثلا ساعت 8 تا 10 شیمی بخونید میگفت عوض کنید بهتره.درمورد اولویت درس خوندن بهتره دروس حفظی پشت سر هم قرار نگیره...حتما هم لازم نیست براساس دروس آزمون ها پیش برین...هردرس عمومی یک ساعت بخونید و هردرس اختصاصی رو یک ساعت و نیم....بعضی ها مثلا فیزیک و با ریاضی میخونن ککشونم نمیگزه...بستگی داره ولی زبان رو با شیمی و زیست میتونین بخونین(بعد از تموم شدن یکی اون یکی)دین و زندگی رو با فیزیک یا ریاضی..(البته اینا تجربه شخصیه هاشاید شما کشش نداشته باشین بعداز بحث اسلام بشینید مسئله انیشتین حل کنید و برعکس)
      ویرایش توسط kourosh khan : 14 دی 1391 در ساعت 11:54

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . درمورد هدفگذاری قبلا بحث کردم.اما بطور خلاصه دوباره توضیح میدم. دروسی رو که درصد پایینتری کسب میکنید مشخص کنید. از بین این دروس، یک یا دو درس اختصاصی و یک یا دو درس عمومی مشخص کنید. در برنامه ی مطالعاتیتون تعداد دفعات مطالعه این دروس رو بیشتر کنید و تمرکزتون رو روی این دروس بالاببرید. همچنین در کلاس درس هم فعالیت بیشتری داشته باشید.
      درمورد صحیح بودن یا نبودن هدفگذاری باید بگم که بهترین و موثرترین راه برای پیشرفت متعادل ، هدفگذاری هست. این نکته یادتون نره که ضمن تقویت دروس مشخص شده ، باید درصد دیگر درس ها را نیز حفظ کنید.

بطور کلی ، هدفگذاری روشی مفید و کاربردی هست که میتونه بهتون کمک کنه که بتونید به تدریج دروسی که ضعیف هستید رو تقویت کنید، در دروسی که متوسط عمل میکنید ، پیشرفت کنید و دروسی رو که قوی هستید حفظ کنید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      در مورد زمان مطالعه هم کاملا به خصوصیات فردی شما بستگی داره اما در کل همانطور که جناب کوروش عرض کردند ، ابتدای صبح و عصر زمان هایی با بازدهی بالاتر هستند.
      در این مورد در پستی مجزا به طور کامل توضیح خواهم داد.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دروس عمومی و اختصاصی رو نمیشه بر اساس عمومی و اختصاصی بودنشون مرتب کرد. باید بر اساس نوع مطالب مرتبشون کرد.
      مثال میزنم. ریاضی یک درس تحلیلی هست. ادبیات فارسی هم یک درس تحلیلی و هم یک درس حفظی هست. به اینگونه که مباحثی مثل تاریخ ادبیات و معانی لغات، حفظی هستند اما قرابت معنایی و آرایه ها تحلیلی هستند.
      پس برای مرتب کردن دروس ، مباحث تحلیلی و حفظی رو یک در میان قرار بدید . یعنی دو درس تحلیلی یا دو درس حفظی رو پشت سر هم نخونید.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.آیالازمه واسه چندماه دیگمون هم برنامه بریزیم؟یافقط برنامه هفتگی داشته باشیم؟ا واگه برنامه ماهانه لازمه چطوری باشه وچه معیارهایی توش رعایت بشه؟آخه من توهمین برنامه هفتگی هم میمونم وبه خاطراینکه عقب میمونم چندبارعوضش میکنم! راستی این خوبه که بعدچندهفته یک هفترو اختصاص بدیم به آنچه درهفته های قبل خوندیم؟

تحقیق کن٬شاید:

تکه کلامش باشد...!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      درمورد برنامه هیچ نظری نمیدم. هر کس خودش برنامه ریزی کنه. نتیجشم ببینه.
      درمورد این چند ماه حتما باید برنامتون هدفدار باشه. باید از ابتدا اهدافتون رو مشخص کنید و برنامه رو بر اساس این اهداف تنظیم کنید.
      درمورد مرور هم بهتره در پایان هر هفته ، مطالعات هفتگیتون رو مرور کنید تا زیاد زمانتون رو نگیره و بین مطالعه اصلیتون فاصله نندازه.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.آیالازمه واسه چندماه دیگمون هم برنامه بریزیم؟یافقط برنامه هفتگی داشته باشیم؟ا واگه برنامه ماهانه لازمه چطوری باشه وچه معیارهایی توش رعایت بشه؟آخه من توهمین برنامه هفتگی هم میمونم وبه خاطراینکه عقب میمونم چندبارعوضش میکنم! راستی این خوبه که بعدچندهفته یک هفترو اختصاص بدیم به آنچه درهفته های قبل خوندیم؟
      هروقت از برنامه هفتگیتون احساس رضایت داشتین و تو خودتون توانایی برنامه ریزی رو برای یه ماه(باتوجه به توانایی هاتون)رو دیدین برنامه ریزی کنید...اگرنه از مشاور استفاده کنین..معیارشام همونایی که تو برنامه هفتگی رعایت کردین...تنوع یادتون نره فقط موفق باشید..
      درمورد مرور هم قبلا صحبت کردیم...همیشه مطالب جدید رو بخونین بغیر از ماه آخر

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      هروقت از برنامه هفتگیتون احساس رضایت داشتین و تو خودتون توانایی برنامه ریزی رو برای یه ماه(باتوجه به توانایی هاتون)رو دیدین برنامه ریزی کنید...اگرنه از مشاور استفاده کنین..معیارشام همونایی که تو برنامه هفتگی رعایت کردین...تنوع یادتون نره فقط موفق باشید..
      درمورد مرور هم قبلا صحبت کردیم...همیشه مطالب جدید رو بخونین بغیر از ماه آخر
      هنوزم دلخورین مثه اینکه.......

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن