خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

Post فهرست نهایی رشته های مورد تآئید شرکت در آزمون دوره های تخصصی داروسازی سال 1393

رشته ی کنترل دارو:
      دكتری عمومي داروسازی و كارشناسي ارشد پيوسته ی داروسازی و كارشناسی ارشد ناپيوسته ی داروسازي (به شرط دارا بودن كارشناسی داروسازي).

رشته ی فارماسیوتیکس:
      دكتری عمومي داروسازی و كارشناسي ارشد پيوسته ی داروسازی و كارشناسی ارشد ناپيوسته ی داروسازي (به شرط دارا بودن كارشناسی داروسازي).

رشته ی سم شناسی:
      دكتری عمومي داروسازی،پزشکی،دامپزشکی، كارشناسی ارشد (سم شناسی -داروشناسی) و كارشناسی ارشد پيوسته ی داروسازی و كارشناسی ارشد ناپيوسته ی
      داروسازی (به شرط دارا بودن كارشناسی داروسازی).

رشته ی داروسازی سنتی:
      دكتری عمومي داروسازی و كارشناسي ارشد پيوسته ی داروسازی و كارشناسی ارشد ناپيوسته ی داروسازي (به شرط دارا بودن كارشناسی داروسازی).

داروسازی هسته ای:
      دكتری عمومي داروسازی و كارشناسي ارشد در تمام گرايشهای شيمی و مهندسي شيمی،بيوشيمي،ايمونولوژی،ف ارماكولوژی،توکسینولوژی و كارشناسی ارشدناپيوسته ی داروسازی (به شرط دارا بودن كارشناسی داروسازی).

رشته ی بیوتکنولوژی دارویی:
      دکتری عمومی:داروسازی،پزشکی و کارشناسی ارشد رشته های:زیست فنآوری دارویی،زیست فنآوری پزشکی(بیوتکنولوژی پزشکی)،مهندسی شیمی،بیوشیمی، زیست شناسی،میکروب شناسی،نانوتکنولوژی پزشکی و نانوتکنولوژی دارویی،زیست فنآوری میکروبی و کارشناسی ارشد پیوسته ی داروسازی و کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داروسازی(به شرط دارا بودن کارشناسی داروسازی).

رشته ی مدیریّت و اقتصاد دارو:
      دکتری عمومی داروسازی،دکتری عمومی پزشکی،کارشناسی ارشد اقتصاد،کارشناسی ارشد مدیریّت در سلامت و بهداشت،کارشناسی ارشد نظارت بر امور دارو و کارشناسی ارشد پیوسته ی داروسازی و کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داروسازی(به شرط دارا بودن کارشناسی داروسازی)،کارشناسی اقتصاد سلامت و بهداشت.

رشته ی فارماکوگنوزی:
      دکتری عمومی داروسازی،پزشکی،کارشناسی ارشد رشته ی فیتوشیمی و کارشناسی ارشد پیوسته ی داروسازی و کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داروسازی(به شرط دارا بودن کارشناسی داروسازی).

رشته ی شیمی دارویی:
      دکتری عمومی داروسازی،کارشناسی ارشد شیمی آلی،شیمی تجزیه،شیمی دارویی،کارشناسی ارشد پیوسته ی داروسازی و کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داروسازی(به شرط دارا بودن کارشناسی داروسازی).

رشته ی داروسازی بالینی:
      دکتری عمومی داروسازی و کارشناسی ارشد پیوسته ی داروسازی و کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داروسازی(به شرط دارا بودن کارشناسی داروسازی).

رشته ی نانو فنآوری دارویی:
      دكتري عمومي: داروسازی،پزشکی،دامپزشکی،د ندانپزشکی ودكتری علوم آزمايشگاهی.
      كارشناسي ارشد: نانوتکنولوژی،بیوتکنولوژی( لیه ی گرایشها)،نانوتکنولوژی پزشکی،بیوفنآوری پزشکی،فارماکولوژی،سم شناسی،فیزیولوژی،بیوفیزیک، بیوشیمی،علوم تغذیه،علوم بهداشتی در تغذیه،ایمنی شناسی پزشکی،ژنتیک،مهندسی ژنتیک،زیست شناسی(کلیه ی گرایش ها)،شیمی(کلیه ی گرایش ها)،ژنتیک انسانی،مهندسی پلیمر،بیومواد،بیوانفورمات یک،کارشناسی ارشد پیوسته ی داروسازی و کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داروسازی(به شرط دارا بودن کارشناسی داروسازی).

رشته ی زیست موادّ دارویی:

دکتری عمومی:داروسازی،پزشکی،دندا پزشکی،دامپزشکی.
      کارشناسی ارشد:یکی از رشته های داروسازی،زیست فنآوری پزشکی،نانوفنآوری پزشکی،پلیمر،زیست شناسی سلولی مولکولی،فیزیک پزشکی،بیوفیزیک و بیوشیمی بالینی،بیوفیزیک و بیوشیمی پایه،کلیه گرایش های شیمی،مهندسی داروسازی و مهندسی پزشکی و نیز مهندسی بافت و زیست مواد.
      "هذا من فضل ربّی"

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آقای کوروش من مشکلی دارم وتودوراهی بدی گیرکردم وسوالاتی درذهنمه که فقط دانشجویان داروسازی میتونن کمکم کنن توروخدااگه به اینجا سرزدید منو راهنمایی کنید

من کارمندم وبخاطریه سری مشکلات مالی بایدکارکنم ولی ازطرف دیگه عاشق داروسازیم عاشق پیشرفتم هوش سرشاری دارم وقت کنکوردادنم پدرمادرم نتونستن برام امکانات

آموزشی خوب فراهم کنن ولی حالا خودم دستم به جیب خودم میره ومیتونم توآزمون شرکت کنم وکتابهای تستی خوب بخرم همین الانشم شبها تاساعت 5صبح بیدارم ودوباره

7صبح میرم اداره این همه سختی روبه جون میخرم که بعدحسرت نخورم ولی یه دغدغه بزرگ مثل خوره تومغزمه ونمیزاره باآرامش درس بخونم واون هم اینه که اگه بعدازاین همه

تلاش قبول شدم آیا میتونم درکنارکارم درس بخونم یعنی استادها به حضورغیابم گیرمیدن اگه مشکلمو باهاشون درمیون بزارم اجازه میدن که صبحها سرکلاس حاضرنشم وفقط

کلاسهای عصروبیام اصلا چنین چیزی امکان داره شماکه دانشجوی این رشته اید بهترمیدونیدکه این رشته روآیا میشه بدون حضوردرکلاس وباتلاش زیاد آدم خودش بخونه وبه بقیه ب

رسونه یانه حتمت حتما بایدتوکلاس شرکت کنی واگه شرکت نکنی نمیتونی نمره بیاری چون من شنیدم اکثردرسا حفظین ومثل پزشکی نیستن لطفا راهنماییم کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)